Pimpirikli ve müdahaleci eş

Esim gecen yatarken elini bilek kismindan bükmüş oyle yatiyo, duzeltirken uyandırdım bi de kavga cikardim oyle uyunur mu diye puabha
Hahahaha kahkaha attım. Kavgayı eşinizin değil sizin çıkarmanıza daha çok güldüm. Başıma gelince hiç gülmüyorum ama

Hahahaha kahkaha attım. Kavgayı eşinizin değil sizin çıkarmanıza daha çok güldüm. Başıma gelince hiç gülmüyorum ama
Baktim sinirlendi cunku, bu bi taktik, baktin karsi taraf sinirlendi kavga cikaracak, once sen çıkarcan ki o sinsin:)

Ya sen psikiyatriste gidip tedavi olacaksın yoksa ben deli çıkıcam diyeceksiniz. Hatta bunu derken de büyük bir sinir krizi eşliğinde söyleyeceksiniz. Çekilecek şey değil cidden

Teyzemler annemler diyor kendi ailesine ve akrabalarınada imalarda bulunuyor mu acaba yoksa onlar her şeyi bilir kafasında mı

Teyzemler annemler diyor kendi ailesine ve akrabalarınada imalarda bulunuyor mu acaba yoksa onlar her şeyi bilir kafasında mı
Yok herkese karşı var böyle bir tavrı kötü niyetli değil yani farkında değil bunu yaparken ne yaptığının ama çok yoruyor insanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…