Pik olmuş mu sizce?

Eozlemtsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
691
300
32
Freely marka ovulasyon testi ilk kez denedim sizce pik mi?
Screenshot_2023-05-21-19-38-58-067_com.android.chrome-edit.jpg

Adetin 9.gunundeyim canim.ben 25-26gunde bir adet oldgum icin erken yumurtlama görüyorum.bu defa daha erken oldu
Evet baya erken olmuş bende 28-29 günde oluyorum yumurtlama da hep 16-19 günleri arasında oluyor benimde geç oluyor 😢

Yok canım değilim. Eşimde geçen ay sperm ileri hareket hızı düşük çıktı.macun falan kullanıyor.insallah değerleri yükselmiştir 🙏
Benim eşimin de %5 ti zeucit marka takviye aldık ve tek kutuda %39 a yükseldi ben ve doktor şok olduk 😃

Eczanede bu ilaç çok çok pahalı . Ben trendyoldan aldım
Doktor bize ilaç vermedi.varikosel 1.asama çıktı direkt amelyat dedi.yani ağrı sızı bsey yoktu eşimde doktora gtmesydi anlaşılmayacakti bile.amelyat dediği için ilaç söylemedi.bizde bu defa macunları takviyeleri deneyelim dedik kendimiz.az da olsa ilerleme olmazsa son çare ameliyat diyoruz ama amelyat da yani kesin çözüm değilmiş.bde ileri safha olmadgi için her doktor farklı bsey diyor

Doktor bize ilaç vermedi.varikosel 1.asama çıktı direkt amelyat dedi.yani ağrı sızı bsey yoktu eşimde doktora gtmesydi anlaşılmayacakti bile.amelyat dediği için ilaç söylemedi.bizde bu defa macunları takviyeleri deneyelim dedik kendimiz.az da olsa ilerleme olmazsa son çare ameliyat diyoruz ama amelyat da yani kesin çözüm değilmiş.bde ileri safha olmadgi için her doktor farklı bsey diyor
Devlet eğitim araştırma hastanesi varsa olduğunuz şehirde bence oraya görünsün eşiniz

X