Pik mi?

Ya benim koyulasmiyor ilk defa deniyorum çalıştığım için anca akşam 10 da yapıyorum o yüzden mi bilmem dün ilk defa erken saatte yaptım bakın atacağım yardım ederseniz. Aslında gerçekte daha belirgin

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-07-23-58-21-64_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 37
Daha yumutlama yok canım. Teste devam et benimde bu ay 20.günde koyulaştı.

Evet bendede aynı olur diye değerlendirdim. Yarın pik mi olacak yoksa silikleşecekmi paylaşırım

Evet bendede aynı olur diye değerlendirdim. Yarın pik mi olacak yoksa silikleşecekmi paylaşırım
Paylaşın bakalım biz de :) yarın pik olursa bence yarını boş bırakın. Sabahını değerlendirin imkanınız varsa. Sabah hem spermler daha hızlı oluyormuş hem de daha canlı. Birkaç saat daha kâr olur sperm kalitesi açısından

Yarın değil yarından sonrasabah mı yapın diyorsunuz. Sabah imkanımız yok eşim işe gidiyor çok erken saatte

Yarın değil yarından sonrasabah mı yapın diyorsunuz. Sabah imkanımız yok eşim işe gidiyor çok erken saatte
Bugünkü testiniz de pik çıkarsa bugün yapmayın sabah yapın demek istedim dün geceyi zaten değerlendirdiniz. Sperm kalitesi açısından bir gün ara verilmesi tavsiye ediliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…