Doğuma Hazırlık pijama

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

rose01

Guru
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
602
0
kızlar hastanede giyeceğiniz pijamaları nasıl aldınız önden düğmelimi yoksa 0 yakamı birde ne renk güzel olur

canım ben bir takım pijama bir takım da gecelik aldım
pijama 0 yaka ama göğüs kısmında emzirmek için açık alanları var
tabi ki üstü kapalı
gecelik de üstten düğmeli rahat emzirebilmek için
rengi ise pembe
malum kızım olacak onun da hastane takımları pembe takım olsun istedim...

doğuma giderken ve sancı esnasında hastaneninkileri veriyorlar ama doğumdan sonra siz kendi geceliğinizi giyiyorsunuz normal doğum da olsa sezaryen de olsa pijama değil geceliği öneririm , önden düğmeli olsun bebek emzirirken rahat olur aksi takdirde zorlanırsınız:)kolay doğumlar diliyorum:)

Ben 3 takim aldim 2 si onden dugmeli otekisi fermuarli canim.Ozellikle bu sekil aldim daha rahat oluyormus

Devlet hastanesinde vermiyorlar,doğum için,dün komşum kan vs. oluyor,jileyle etekle vs. gir dedi.Koyu renk bir gecelik bulmalı :)
Pijamaya gelince lohusa takımı diye şeyler yapmışlar Koalayımın dediği gibi önden A pileli ve dışardan görünmeyen göğüs için delikler ve üstüne sabahlık tarzı bişeyler ve bunlar epey pahalı 100 küsür..Ve de yeni sezon açılmadığı için ben bir şey bulamadım burada.
Normal önden düğmeli pijama alıcam artık.

canım ben ıkı takım önden düğmeli gecelik aldım,sezeryan olacaksan kesınlıkle pijama yerıne gecelık al canım giydirmıyorlarmış cunku dikişlerinden dolayı,normaldede gecelık onerıyorlar ama sen bılırsin.Kolay doğumlar canım

bende 1 gecelik sabahlık (geceliğin önden düğmeli pijamaların önü açık) iki pijama aldım oğlum olacak ama pembe aldım bence lohusaya pembe yakışıyo:Ç)

ben de 2 tane önden düğmeli gecelik aldım
özellikle kolsuz aldım yaz gelio die
ve tabiki pembe

Ben 3 tane pijama takımı aldım.
2 si normal v yakalı
1 si önden düğmeli ben hiç gecelik almadım
1 tanede önden düğmeli gecelik alıcam.
Benimkinin renkleri birisi pembe, diğer ikisi lila kızımın hastane çıkışının renginden.

sürekli kirlenip değiştirileccek die ben pazardan bir sürü aldımm alt üst takım yaptım onları. önden düğmeli pijama hepsi, ama yine de gecelikte olsun istiorum artık dışarı çıkınca çok yoruluyorum sağolsun annem benim için alacak yine pazardan :)

ben 5-6 takim pijama, 1 gecelik. 1 takimda kadife takim aldim, yanima sabahligin disinda birde hirka aldim. Birde geceliklerimin uzun kollu olmasina dikkat ettim, herkes dogumdan sonra cok üsündügünü söylüyor. Bazi insanlarin kanamasi cok oluyormus o zaman sik sik pijama degistirmek gerekebiliyormus, tedarikli olmakta fayda var.

valla ben üşümek şöyle dursun yanmıştım doğumdan sonra bi de bebek olduğu için habire kaloriferin ısısını artırıyolardı hemşireler ben kapatıyodum onlar açıyodu

hastane için bir gecelik,sabahlık ve 1 pijama takımı aldım,krık beyaz takım aldım,sade olsun istedim,ikiside geniş v yakalı ,rahatlıkla emzirebilecek tarzda.
Ev içinde siyah pijama takımı aldım,biri geldiğinde pijama gibi görünmesin diye.

ben bir takım loğusa pijaması aldım üstü krem rengi altı çiçek desenli bir de önden düğmeli pembe şık bir gecelik aldım ..ayrıca evdede rahat rahat giymek için kolsuz önden çıtçıtlı altı da kapri olan pijama takımı aldım... ben ilk doğumumu sezeryanla yaptım sezeryan dikişleri çok aşağıda kalıyor pijamanın bel kısmı yukarıda olduğu için rahatsız etmiyor paylaşmak istedim.bu arada tek kullanımlık iç çamaşırı aldım ilk gün kullanmak için kullanıp atıyorsun pratik oluyor...

slm ben özlem erenköyden 5 aylık hamıleyım önden düğmeli bebek pijaması bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz tskler

2 tane lohusa geceliği aldım biri sabahlığıyla takım geceliklerin biri ince biri biraz daha kalın kumaştan pembe ve çok şık süslenmiş ana kız hastanede bile kokoş olacağız :) bir de kadife pijama takımı hazırladım doğumdan sonra üşüdüğünü söyleyen arkadaşların tecrübelerine dayanarak.kan kaybı yüzünden üşünüyor belkide.

kızlar ben pijama sabahlık falan alacağım ama bir de reebooktan eortman takımı aldım o giyilmez mi hatanede .ya ben çok üşüyen biriyim de...

bende 2 tane boydan gecelik aldım doğuma giderken bunları al dediler bide doğumdan sonra giymek için bitane normal alt üst gecelik bide krem rengi lohusa geceliği aldım üstten çıtçıtlı ve üzerinde uzun örme lizözü var çok şık ve çok rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…