Pijama Partisi

Ben ne çocuğu deyip, kulağımı çekip tahtalara vuruyordum haa, asla istemem diyordum.
Büyük konuşmayın bacılarım...
Büyük konuşmatan ziyade istemiyorum demek bu ya
Doktor yumurtalık sorunum için tedavi düzenlerken "çocuk sahibi olmak istiyor musunuz" dediğinde ona bile "yok istemiyorum" dedim Daha napayım çocuk istemediğimi göstermek için

Ben ne çocuğu deyip, kulağımı çekip tahtalara vuruyordum haa, asla istemem diyordum.
Ay ben onu fark ettiğimden beri çocuk fikrine öcü gibi davranmıyom dalga geçerler sonra

İdare ediyordum yine de. Diğerlerini de siz sevmediniz/sevmiyorsunuz. Turşumu kuracaksınız en sonunda ahshfha

Neyse hala bitirmedim ama, sinirimi zıplatmazsa hala şansımız olabilir.
Senden de ne turşu olur ya

Ben çok büyük konuşuyom ya. Büyük konuşmakla kalmayıp yanlışlıkla hamile kaldım diyenlerle dalga da geçiyom.
anam bana yanlışlıkla hamile kaldığını söyleyen bi kadınla dalga geçtikten sonra yanlışlıkla hamile kalmış

Benim ikinci bebem öyle oldu aman dikkat ha!
Kuzene saydım sövdüm vs, pat bir ay sonra hamileyim.
Mesele hamile olmam değil, doğurduktan 5 ay sonra yeniden hamile olmam
Hala derim gördükçe, senin yüzünden oldu bu bebek diye

Kaç gündür ses soluk yoktu konuda, benim misafirin olduğu günü buldunuz demi coşacak...
Pıfff kıskanıciiim

Ay ben onu fark ettiğimden beri çocuk fikrine öcü gibi davranmıyom dalga geçerler sonra

Senden de ne turşu olur ya
Niye la mis gibi turşu olur işte. Şey turşusu, hıyar ahhfah

Ben herhalde bir ayda tanışıp evleneceğim Ya gerçi evlilik falan gerekmiyor işte, elit bir bey yeter bana Kudra'nın da onaylayacağı bir bey

Misafir yatılı, misafir de sayılmaz da yeğenim bizde okulu evimin dibi, gelir kalır haftada 1 2 gün:)
Kahve sigara dedikodu sevgili dertleşmesi başlayacak, gecenin körüne kadar esir kalacağım.

Valla kudracığım, gerçekten bu çocuk mevzusunda evrene istiyorum diye mesaj vermek lazım, o zaman olmuyor.
Ben üçüncüden öyle korunuyorum, uçan kuşa bile ‘aaa bem bayılıyorum keşke olsa 3.yü istiyorum’ diye diye olmuyor şuan
Yoksa prezervatif artı ella artı ovülasyon dönemi hariçken hamile kalmayı başardım sadece kınama ile

Yoksa prezervatif artı ella artı ovülasyon dönemi hariçken hamile kalmayı başardım sadece kınama ile
Abooov seksten soğudum şu an. Tüm libidom öldü En garantisi sevişmemek sanırım.

Önümüzdeki ay konu açarım artık, çamaşırla sürtünerek seviştik hamile miyim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…