Pıhtılaşmaya ne iyi gelir?

ftszr

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
27
4
Plt değerim yüksek çıkıyordu ama bu zamana kadar herhangi bir yere yönlendirilmedim. 2 gün öncesinde dahiliye doktorunda öğrendim hematolojiye yönlendirdi. Randevu aldım ama gidene kadar içim rahat etmeyecek sanırım. En son araştırmama göre kanserdim😫507 çıkmıştı en son yapılan testte en yüksek 544 görülmüş önceki testlerde. Böyle olup doktora giden var mı? Doğal yolla ne yapabilirim.

Sigara iciyorsaniz birakin.
Yagli yiyeceklerden uzak durun, şekerli paketli gidalardan uzak durun.

Pandemi döneminde omega 3 ün pıhtılaşma karşıtı kullanıldığını öğrenmiştim. 2 sene önce küçük bir operasyon geçirdim. Kanamam durmadı. Doktor bir gün önce onu aldığım için olduğunu söyleyip bıraktırmıştı. Kan sulandırıcıyla birlikte alınmıyor. Doktorunuza sorup almayı deneyebilirsiniz.
Sarımsak, zencefil de yine kan sulandırır diye okumuştum. Acil şifalar dilerim

Pandemi döneminde omega 3 ün pıhtılaşma karşıtı kullanıldığını öğrenmiştim. 2 sene önce küçük bir operasyon geçirdim. Kanamam durmadı. Doktor bir gün önce onu aldığım için olduğunu söyleyip bıraktırmıştı. Kan sulandırıcıyla birlikte alınmıyor. Doktorunuza sorup almayı deneyebilirsiniz.
Sarımsak, zencefil de yine kan sulandırır diye okumuştum. Acil şifalar dilerim
Sarımsak, zencefil, limon, zerdeçal 3 gündür kullanmaya başladım. Yarın randevu var bakalım inşallah güzel sonuçlar alırım 🥺 çok teşekkür ederim bilgileriniz için💕

• Beğen
Reactions: Gao
Sarımsak, zencefil, limon, zerdeçal 3 gündür kullanmaya başladım. Yarın randevu var bakalım inşallah güzel sonuçlar alırım 🥺 çok teşekkür ederim bilgileriniz için💕
İnşallah her şey yolunda gider ❤️

X