Piezzo yaptiranlar?

Gulkizi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
166
33
27
tup bebekte piezzo yaptiranlar varmi? Benim 3 cu gunden 5 cu gune embryolarim gitmiyo. Bu sekil guzel sonuc alan varmi? Yazarsaniz cok sevinirim.

Piezzo döllenme sorunu için diye biliyorum embriyo kalitesini etkilemez diye düşünüyorum

tup bebekte piezzo yaptiranlar varmi? Benim 3 cu gunden 5 cu gune embryolarim gitmiyo. Bu sekil guzel sonuc alan varmi? Yazarsaniz cok sevinirim.
Embriyolar 5. Güne gitmiyorsa pirzzo falan hikaye ben yaptırdım onuda 3. Opu da baya övmüşlerdi tedavi kadar da ücret ödedim bende zerre işe yaramadı ama pişman olmak istemiyorsanız deneyin. 5. Güne gitmeme sebebim bana yüksek doz verilmiş. Gitmiyorsa bir sıkıntı vardır bu gibi deneysel şeyler bence sadece zaman-para kaynı en azından benim için öyle oldu. Hastane değiştirdim embriyolara hiç bir müdahale olmadan hepsinde gayet blast oldu

Neyi fazla verdiler döllenmedi ayrıca ne değişti de döllenme oldu ? Aydınlatır mısınız acaba?

Öncesinde beslenmede değişiklik yaptınız mı? Takviye kullandınız mı? Prp vs , yumurta -sperm kaliteniz artmış ki olumlu sonuçlanmış

Döllendirmede hangi yöntem kullanıldı Mikroenjeksiyon? Mikro çip ,kalsiyum ? Transferde doğal siklus mu oldu? Embriyo yapıştırma ,serum ,rahme çizik vs durumlar uygulandı mı

Öncesinde beslenmede değişiklik yaptınız mı? Takviye kullandınız mı? Prp vs , yumurta -sperm kaliteniz artmış ki olumlu sonuçlanmış
Hiç birşey yapılmadı sadece içtiğim tonla vitaminleri çöpe attım sadece insanlardan uzak durdum. Tedaviye girerken hiç birşey araştırmadım tevekkül ettim sadece

Hiç birşey yapılmadı sadece içtiğim tonla vitaminleri çöpe attım sadece insanlardan uzak durdum. Tedaviye girerken hiç birşey araştırmadım tevekkül ettim sadece
Ozaman sorun buydu? Baska bir yorumunda baska hastanelerde sorun yasadigini belirttin. Demekki hastane fark etmiyo stres olmamak gerek

Ozaman sorun buydu? Baska bir yorumunda baska hastanelerde sorun yasadigini belirttin. Demekki hastane fark etmiyo stres olmamak gerek
Başka hastaneler derken ben sadece acıbadem maslakta olumsuz tedavim oldu. Sorun tabiki sadece stres değildi tekrar tekrar yazdım özelden de sordunuz bana iğne dozları yüksek geldi 300 gonalf 300 de meriofert 0,05 büyüme hormonu anlatabildim mi bu dozlar 57 kg bir insana fazla dedi doktorum Semra Kahraman ilk muayenede sonrada Yücel hocayla devam ettim Semra hoca birebir hasta bakmıyor. Bana doktorun dediği bu o zaman bende son tedavi gözüyle baktım olursa olur olmazsa olmaz diye daha sakin başladım tedaviye belki onunda etkisi oldu ama her deneme farklı oluyor diyor doktorlar ben acıbadem maslakta 3 kere denedim üçünde de embriyolar gelişmedi transfer olamadım. Önemli olan ilaç dozları doktorun dosyanıza iyi hakim olması ve laborant ve veeee daha az sakin stressiz bir yaşam. İlaç takviye asla ama asla almadım yememe içmeme de öyle özen göstermedim çünkü yoğun iş hayatım var

Umarım sizinde embriyolarınız gelişir güzel olur benim psikolojimi alt üst etti bu kadar hormon bu kadar tedavi asla pes etmeyin olmuyorsa hastane değiştirin ama amacı para reklam olan doktorlardan uzak durun

Benimde amh çok düşük.devlet Hastanesi'nde yaptım 3 yumurta toplandı döllenme bile olmadı. Gonalf verdiler bana .
O yüzden sordum .
Benimde 5 toplanıyor ya da 4 işte düşük ama eğer bütçeniz varsa Şişli memoriale bi gidin ücretsiz görüşmeleri var 1 saat

Umarım sizinde embriyolarınız gelişir güzel olur benim psikolojimi alt üst etti bu kadar hormon bu kadar tedavi asla pes etmeyin olmuyorsa hastane değiştirin ama amacı para reklam olan doktorlardan uzak durun
Insallah, belkide lablari cok iyi. Oda farkli olabilir

Insallah, belkide lablari cok iyi. Oda farkli olabilir
Maalesef Gaziantep te oturuyorum. Burda deneyeceğim inşallah burda mutlu son olur
eğer fırsatınız varsa şişliye gidin bence labları çok iyi ben yurtdışından gidip geliyorum inanın çok zor oluyor burda doğru düzgün tahlil bile yapmıyorlar o kadar uğraştım ki tahlil yapsınlar diye burda aşırı zor öyle çat kapı gidilmiyor doktora önce ev doktoru onay verecek kan tahlili basit birşey onu bile yapmıyorlar doktor yazısı istiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…