Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Physicians Formula Mineral Likit Fondöten

BirazMutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
213
21
bu ürünü kulllanıp memnun kalan var mı?özellikle yağlı ve akneli ciltleri kapatıyormu?
ben mieral likit fondötenler içinde en uygun fiyatlı bunu buldum.fakat daha ekonomik mineral fondöten kullanan varsa önerilerini paylaşabilir mi?özellikle yağlı akneli ve sorunlu cilt tipine sahip olanların yorum yaparlarsa sevinirim.

fiyatı yanlış görmüşüm 70 75 civarıymış.bu da bana baya pahalı geldi. akneli ve yağlı ciltler için dermokozmetik fondöten kullann ve memnun olan var mı peki?Avene,la roche posay...vb.artık kaliteli bir ürün kullanmak istiyorum.yüzmde izler mevcut olduğu için hergün fondöten kullanmak zorundayım.hatta markete giderken bile fondöten kullanıyorum, o derce yani..en son kullandığım cecile marka fondöten ,şimdiye kadar sürdüğüm en kötü fondötendi.hiç kapatmıyor,kıayafetlere bulaşmaz ve gün boyu kalıcıdır diyrdu.tam tersi çıktı. o yüzden artık dermokozmetik veya mineralli fondöten kullanmaya karar verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…