philips lumea lazer epilasyon aleti???

Bende yeni aldım bir kaç gün önce kollarımda denedim. Tuyler hıç dökülmedi hala bekliyorum bakalım sonuç nasıl olacak

cnm kullandınmı bu ürünü nasıl sonuçları bende almak istiyorum..
Kollarımda duzenlı olaral kullanıyorum. Bronzlastığım için bir süre ara verdim. normalde haftada bir kere mutlaka epilasyon makinesiyle almak zorunda kalıyodum tuylerımı. daha oncede lazere gıttım ancak daha fazla artmasına neden oldu başedemiyodum artık. bu cıhaz cok ısıme yaradı. hem cok gec cıkıyo hemde azalma oldugunu hıssedıyorum. bıkını bolgeme de uyguladım ıkı kere. simdilik ıstedıgım sonucu alamadım ama duzenlı yapamadıgımdandır dıye dusunuyorum. şimdilik iyiki almışım diyorum :KK24:

Merhaba. Bende almayi dusunuyorum ama fiyati da yuksek oldugu icin emin olamiyorum. Biraz arastirdim sikayet goremedim pek ben genital bolge icin istiyorum aslinda. Dusuncelerinizi paylasirmisiniz lutfen.

ben kullanıyorum
genel manada faydalı oldu ancak kutudan gözlük çıkmıyor ve çok uzun kullandığımda baş ağrısı yapıyor.
140000 atım kullanımı var. ampul değişme sorunu yok. ben almadan önce araştırmıştım ön camında ilk kullanımdan sonra pas gibi bişey oluyor diye ama ben rastlamadım öyle bişeye.
ben 1500 e almıştım sonradan arkadaşım bir alışveriş sitesi kurdu orda 1070 tl ye veriyorlar boşuna bir sürü para verdim. fiyatı biraz düşerse alına bilir. arkadaşımın sitesinden almak isteyen olursa ..... facebook sayfasından mesaj atarsanız 50 tl indirim kuponuda verebiliyor hemen kullanabiliyosun

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kullanıyorum
genel manada faydalı oldu ancak kutudan gözlük çıkmıyor ve çok uzun kullandığımda baş ağrısı yapıyor.
140000 atım kullanımı var. ampul değişme sorunu yok. ben almadan önce araştırmıştım ön camında ilk kullanımdan sonra pas gibi bişey oluyor diye ama ben rastlamadım öyle bişeye.
ben 1500 e almıştım sonradan arkadaşım bir alışveriş sitesi kurdu orda 1070 tl ye veriyorlar boşuna bir sürü para verdim. fiyatı biraz düşerse alına bilir. arkadaşımın sitesinden almak isteyen olursa ..... facebook sayfasından mesaj atarsanız 50 tl indirim kuponuda verebiliyor hemen kullanabiliyosun
Merhaba, Philips Lumea güvenli kullanım için ekstra entegre ışık filtresiyle donatılmış olan hassas bölge başlığı; dudak üstü, çene ve favorilerde güvenli ve kolay uygulama sağlar. Bu yüzden koruyucu gözlüğe ihtiyaç duyulmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

X