Lazer Epilasyon Philips lazer epilasyon aleti kullanan var mi

Teşekkür ederim yorumunuz icin :)

Ben de alicam ama turkce kullanma kavuzu yok diyorlar dogru mu??? Bir de fiyati ne kadar acaba?

Ben de alicam ama turkce kullanma kavuzu yok diyorlar dogru mu??? Bir de fiyati ne kadar acaba?

Benimkinde var türkçe pilips lumia 2007 modeli nerdeyse 1 sene oldu ben alalı 1500dü aldığımda şuan nette 999a var düşünürsen çok iyi ben tavsiye ederim ağda yapmak istersen çok ince çıktığı için kullanmadan öncekine göre daha az acı veriyor bi kaç kullanımdan sonra ağda da acı duymuyorsun

cok tsk cvp icin.agda kismini pek anlamafm,tuyler tamamen bitmiyor mu???? Bir de isik atisi sinirsiz degilms fogru mu???

Arkadaslar bende dün Philips lumea 2007 aldim, bugün ilk kez bütün bacağıma jiletledikten sonra kullandim bir dahaki 2 hafta sonra uygulanmaliymis peki bu 2 hafta icinde çıkan tuyleri yine jiletle mi almaliyiz ve uygulamadan sonra jiletle aldigim gibi yine tüyler yani uygulamada hemen tüylerden kurtulmadim ağda gibi veya epilasyon merkezlerindeki gibi bi tüysüzlük durumi olmadi bu durum böyle mi olmalı

2 hafta sonra tekrar çıkan tüylerin çogu dökülüyor dökülmeyenler traş edebilirsin bi kaç kez böyle uygulandıktan sonra traş yerine ağda yaptığında açımıyor. Seninki 4 uygulamadan sonra pürüzsüz olursun ama atış yaparken mutlaka atladığımız yerler oluyor düzenli yapılırsa bence sonuç güzel özellikle bacaklarda ki gözenek görünümü yada kıl dönmesi artık yok bende

Son düzenleme:
cok tsk cvp icin.agda kismini pek anlamafm,tuyler tamamen bitmiyor mu???? Bir de isik atisi sinirsiz degilms fogru mu???

Lumia da sınırsız değil ama sorun da degil atış sayısı 1 kişinin ömrü boyunca yetecek kadar. Ağda kısmına gelince 2 haftada bir çıkan tüylerden kurtulma kısmında eğer ağda kullanırsan ağda eskisine oranla çok daha az can yakıyor.

Arkadaslar bende almayi dusunuyorum braunla philips arasinda kaldim philipsin sarjli olmasi korkutuyo sarji ne kadr sure gidiyor acaba kullananlar yardi.mci olabilirmi

Arkadaslar bende almayi dusunuyorum braunla philips arasinda kaldim philipsin sarjli olmasi korkutuyo sarji ne kadr sure gidiyor acaba kullananlar yardi.mci olabilirmi

En kötü kısmı şarjı çok çabuk bitiyor. Bütün vücudu kesintisiz yapamıyorsun mutlaka bacakları yaptıktan sonra bitiyor. Şarj sorun philips lumia da

En kötü kısmı şarjı çok çabuk bitiyor. Bütün vücudu kesintisiz yapamıyorsun mutlaka bacakları yaptıktan sonra bitiyor. Şarj sorun philips lumia da
Bende almayı düşünüyorum Philips hangi modeli daha iyi sizce
Bi de vücuda bir zararı varmı hamileler de kullanabiliyor mu , hamile değilim henüz ama inşallah olurum yakında
Yardımcı olurmuşsunuz lütfen

Bende almayı düşünüyorum Philips hangi modeli daha iyi sizce
Bi de vücuda bir zararı varmı hamileler de kullanabiliyor mu , hamile değilim henüz ama inşallah olurum yakında
Yardımcı olurmuşsunuz lütfen

Hamileler hiçbir lazeri kullanamıyor eğer yakın zamanda hamile kalmayı düşünüyorsan bekle çünkü hamilelik sırasındaki hormon değişikliği nedeniyle yaptıkların boşa gidecek hem beklemek senin faydana yeni modeller çıkar daha gelişmişi hem de şuanki istediğin bir modelin fiyatı ileride alacağında dahaucuz olur ben 1500 aldım 5 6 ay sonra 999 düştü biraz bekle bence

Anladım Can'ım teşekkürler bekliyim o Zaman biraz daha

lazer epilasyon cihazları hakkında burada detaylı bir anlatım mevcut.çoğunun markası ve uygulama etkisi birbirinden farklı

Lazer Epilasyon Cihazları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle belirtmek isteriz ki bu sektör çok hızlı gelişen bir sektör olduğu için, gelişmelerin sürekli olarak takip edilmesi gerekmektedir. 10 yıl önce başarılı olarak bilinen yöntemler geçen süre zarfında tercih edilmemeye başlamış olabilir. Bu sebeple günümüz şartlarında hangi cihazların ne gibi avantaj ve dezavantajları olduğu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

epilasyon en iyi cihaz

Ruby:

Ruby, lazer epilasyon cihazları arasında en eski olanıdır. Hem ince hem de açık renkli kıllar için etkilidir. Ancak bu cihaz bronz tende ve koyu ten rengi olan kişilerde leke ve yanık oluşma riskini arttırır. Bu nedenle günümüzde pek kullanılmamaktadır.

Alexandrite:

Açık tenli kişilerde ve koyu tüylerde kullanılabilir. Ancak her ne kadar açık tenlerde kullanılıyor olsa da yüz ve boyun bölgesinde leke ve yanık yapma ihtimalinin yüksek olmasından dolayı önerilmez. Çünkü boyun ve yüz bölgesinde kılların yanı sıra tüyler de bulunur ve kullanımı ince tüylerde artış yaratabilir. Bir diğer dezavantajı da can acıtma olasılığının yüksek olmasıdır.

Diode:

Son dönemlerde en çok tercih edilen cihazdır. Alexandrite ile kıyaslandığında diode'un daha derine indiği bilinir. Hem ince hem de kalın tüylerde başarılı olmasının yanında koyu tenlerde de kullanılabilmektedir. Bu sebeple boyun ve yüz de olmak üzere tüm vücuda uygulanması mümkündür. Diğerlerine göre bu cihazda daha az oranda yüzde lekelenme olma ihtimali vardır.

Nd-Yag:

Bu cihaz koyu ten için geliştirilmiştir. Fakat ağrılı bir yöntemdir. Diğerlerinden farklı bir özelliği olmadığı için nadir olarak kullanılmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
gecenhafta bende aldim. 200 bin atimlik olan hemdd 370e düşmüştü gittigidiyorda. 1000 tl.olan 250bin atim .bnmki gayet uygun geldi insallah ise yarar

Mrb bn aldım ve çok memnunum gerçekten de tüyleri uç ay içinde azda olsa farkli bölgeler de azalma oluyor .1.300 almıştım

Jielt yaptıktan bi sonra ki gun

Ne kadar işe yarıyor bu aletler? Yani sadece yavaşlatıyor mu yoksa bir iki ay çıkmadığı için avantajlı mı yoksa gerçekten de işe yarıyor ve bitiriyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…