Saç Bakım Ürünleri Philips HP8361 ProCare Keratinli Saç Düzleştirici hakkında :)

Apayy

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
6
0
Merhaba arkadaşlar konunun yerini bura olarak uygun gördüm çünkü bu düzleştirici hem bakım yapıyormuş hemde saçları iyon sayesinde yıpratmıyormuş gibi söylentiler ile yazmaya başladım, öncelikle bu forumdaki kılıçbalığı (yanlış hatırlamıyorsam) ona teşekkür ederim. Brezilya fönünü ilk onun sayesinde araştırmaya başladım, her neyse konuya geleyim.

Philips HP8361 ProCare Keratinli Saç Düzleştirici hakkında yorumlarınızı istiyorum, brezilya fönü yapılan saçta bu düzleştirici harikalar yaratırmı sonuçta keratinli düzleştirici diyorlar erkeğim ben fakat arkadaşlar saçlarımda yamulmalar mevcut buda beni cok üzüyor. Brezilya fönü yaptırcam anneme 3-4 güne kadar bide bu düzleştiriciyi alacağım şekil vermek için vesayre, işimi görür mü sizce? Artıları veya eksileri nelerdir? Teşekkür ederim herşey için.

kimse yazmamış buraya ya, hb de bu düzleştirici için 100 e yakın yorum var şuanda biride kk dan değilmiymiş valla kullananlar yazarsa deneyimlerini sevinirim

bende var bu ürün. düzleştiriciler içinde en iyisi diyebilrim. titreşim özelliği çok işe yarıyor. kıvırcığa yakın bukle saçlarım var, çok iyi düzleştiriyor, yumuşacık oluyor ve yıpranmıyor. ben arada fön öncesi koruma ve bakım balsamı da kullanıyorum. brezilya fönü için kullanmadım ama bende brezilya fönü yapmak istiyorum. bu amaç için de kullandığımda tekrar yorum yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…