Pgt

nazella

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
12
5
Adana’da pgt yaptırabileceğimiz doktor ve hastane önerisi verebilir misiniz? Bir de süreç nasıl ilerliyor yaklaşık maliyet hakkında bilgisi olan var mı

Ben istanbulda Acıbadem hastanesinde pgt yaptırdım.Opu sonrası 5. Güne ulaşan embriyolardan biyopsi alınarak genetik araştırmaya gönderiliyor.Ortalama 1 ay içinde sonuç çıkıyor
Gönderilen embriyo başına ödeme yapılıyor ben Ocak ayında her bir embriyom için 10.000 tl ödemiştim

size özelden yazabilir miyim konu hakkında bilgi almak için

Adana’da pgt yaptırabileceğimiz doktor ve hastane önerisi verebilir misiniz? Bir de süreç nasıl ilerliyor yaklaşık maliyet hakkında bilgisi olan var mı
2022 senesinde Kışka başkentte Erhan şimşekte Tüp Bebek yaptırdım embriyomda intergene gitti amniyosentez bile yaptırmıştım çünkü ten gen problemi vardı çok şükür oğlum sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi şimdi 17 Aylık darısı size İnş.

Bende temmuz da opu oldum 5.gune gelen 4 embriyoya pgt yaptirdik intergende. Embriyo başına 350usd ödedik. 3 saglikli 1 monozomi olarak geldi.

Ben nisanda istanbulda yaptırmıştım. Embriyo başı 300 euroydu. Şükür ilkte pozitifi gördüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…