Petek borularınızı kapatın

tabiki zevk meselesi ama bende evde sadelikten yanayım ama herkez bir olmaz ben sadeliği severim siz daha cıvıl cıvıl seversiniz begenmek kişiye göre değişir zaten ev sizin sizin begenmeniz önemli ama ben evimde istemem belki çocuk odasında oda farklı tasarımlarla olabilir

Mersi canlarım hepinize.............

Arkadaşlar petek borularım çok çirkin görünüyordu bende böyle bir şey uydurdum ve bu çiçekleri doladım üzerine nasıl??CADIARZU

canım çok güzel duruyo harika bi fikir de ben merak ettim o kapıda kısa süs var o nasıl bişey bende üğle bişey yapmak istiyorumda paylaşırsan sevinirim

canım çok güzel duruyo harika bi fikir de ben merak ettim o kapıda kısa süs var o nasıl bişey bende üğle bişey yapmak istiyorumda paylaşırsan sevinirim

Teşekkür ederim canım.Kapıdaki süsümü soruyorsun?Onu ben küçük halkalarla örüp yaptım.Siteye koymuştum..:lepi:

cevap için saol cnm süper fikirlisin yaa kıskandım ne güzel el becerilerin var tebrikler

sana yazan diğer arkadaşları biras kınıyorum ne pideci falan ok fikir beğan ediyolar ama böylede yazılmas ya sen süper fikirlere devam et bacım

sana yazan diğer arkadaşları biras kınıyorum ne pideci falan ok fikir beğan ediyolar ama böylede yazılmas ya sen süper fikirlere devam et bacım

Ayy canım teşekkür ederim yahihoyyythihoyyyt

ay süper olmuş bizim borular iğrenç duruyor
ellerine sağlık çok hoş bir fikir

ay süper olmuş bizim borular iğrenç duruyor
ellerine sağlık çok hoş bir fikir

Teşekkür ederim sizlerede fikir olduysa ne mutlu bana...delikafadulden

Dost acı söyler sözünü hatırlatırım. Bencede pideci salonu gibi olmuş ayrıca evine gelen misafirlerin içinden mutlaka hevesini kırmamak için beğenmiş görünenler olmuştur. Cidden olmamış

Ayrıca doğalgaz borularının üzerini kapatmak (örn:karton piyer vs vs) ve boyamak bile çok tehlikeli

Bilginize

Güzel fikir bulmuşsun canım sen beğendiysen sorun yok..
Bana biraz ev botanik bahçe olmuş gibi geldi..

...................................................................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…