Petek borularınızı kapatın

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
41
Arkadaşlar petek borularım çok çirkin görünüyordu bende böyle bir şey uydurdum ve bu çiçekleri doladım üzerine nasıl??CADIARZU

evet çok bu da çok akıllıca.. ya da yer yer ,aşşağıya sarkan , saçaklı bişeyler de yapılabilir..

O çok dağınık duruyo canım yapan arkadaşlarda varda bilmem bu daha sade geliyo bana.Ama fikir fikirdir....:sm_cool:

Benim fikrimce olmamış, kır pidesi salonlarına benzemiş.
Ya da düğün salonu gibi mi desem...
Bence çıkarmalısın.

Son düzenleme:
bende boruların görüntüsünden rahatsız oluyorum ama fikrinizi saygıyla karşılıyorum
özür dilerim ama çok abartılı olmuş
sanki evdeki sadeliği bozmuş
ayrıca göz yorucu olmuş

benim kanaatım böyle kusura bakma arkadaşım
zevkler tartışılmaz
zaten seninde fikir olsun diye topik açtığın için yorum yazdım yanlış anlaşılmak istemem

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama beğenmedim..

Duvar rengine boyamak ya da başka bir şey en güzeli olur diye düşünüyorum..

Canım kırıcı olmak istemem ama bence hiç olmamış arkadaş demiş ya pide salonları gibi olmuş diye katılıyorum....Kendi haline bıraksan daha iyi durur zaten bir evde aksesuar çok olunca abarlılı duruyor...Zevkler tartışılmaz ama sen bilirsin

Elbette beğenen ve beğenmeyen çıkacaktır aranızda ama ben 2-3 senedir bu şekilde kullanıyorum ve evime her gelen çok beğeniyo.Bende gayet memnunum.Yinede yorumlarınıza teşekkür ederim..Benzetmelerinizde süperdi.......................

valla herkes fikrini açık açık belirtmiş
maalesef bende arkadaaşlara katılıyorum
biraz abartılı olmuş gibi geldi

Bende beğenenlere fikir olsun diye koydum zaten herkesin beğenmesi gerekmez.

ben çok beğendim.benim borularım yerin altından geçiyo eğer duvar üstü olsaydı bende böyle birşey yapardım herhalde.evinden anladığım kadarı ile çok zevklisin güle güle otur.bende severim bu tarz kapı ve duvar süslerini.

Evet artık evin dışına kadar taştı ve kendimi çektim biraz benim süsler kapıdan başlıyordu:)

benimde bi fikrim var, mesela sizin duvarlar açık pembe sanırım o borular koyu mora boyansa çok zıt ve deişik durabilir sanki şerit gibi. ama sanırım oda tavanı yakın gösterip basık durdurabilir. bilmiyorum.

Benim antrem lila renk canım.Evet bıyada olabilir ama ısı ile atıyor boya.....

ben de sadelikten yanayım evdeki diğer süslerle falan iyi kombine olmuştur belki ama ben kullanmam şahsen pek hoşuma gitmedi

bencede köy evlerıne benzemıs.benımde zevkıme hıtap etmıyor.
ama önemli olan senın begenmen canım.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…