Pes etmek yok diyorsakkkk buraya kizlar

AysunEge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.834
3
DAHA ÖNCE BEBEK DÜŞÜNCESİ KORKUTUYORDU BENİ :a015:AMA ARTIK EVET İSTİYORUZ...HAMİLELİK DUYGUSUNU YAŞAMAK VE MİNİK BEBEĞİMİ KUCAĞIMA ALMAK İSTİYORUM...BUNUN İÇİN DE SABIR DİYORUM KIZLAR.3 AYDIR DENİYORUZ VE HER AY UMUTLANIYORUM TAKİİİ ADET GÜNÜME KADAR.!senağlama AMA HİÇ PES ETMİCEM,ETMEYİN DİYORUM....(AMA SİZE BİR ÖNERİM VAR ODA DOKTORA GİDİP DANIŞMAK,MUAYNE OLMAK.)HATTA HAMİLE KALDIĞINIZ DA BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİ İÇİN SİZE ÖNERİLEN VİTAMİNLER BİLE OLUYOR...ALLAHIM BU MÜBAREK GÜNDE BÜTÜN DİLEKLERİNİZİ KABUL EDER İNŞ.KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...:Saruboceq::Saruboceq:

canım arkadaşım bu mübarek günde umarım dileklerin gerçekleşir ben tam 6 ay bekledim her ay umutlar hayalkırıklığı allaha şükür dün hamile olduğumu öğrendim sakın pes etme arkadaşım umutsuzluğa kapılma inan bu ay kesinlikle üstüne düşmedim ve oldu bilyorum düşünmemek zor ama dene ben çok şey denedim ilişkiden sonra 1 saat yatmalar yastık koymalar ama olmadı bu ay doğru düzgün yatmadım bile oyüzden olucak olduktan sonra oluyor canım arkadaşım hamilelerin duası kabul olur derler senin içinde dua edicem rabbim yardımcın olsun

canım bende pes edmeyenlerdenim etmeyecemde ama unutmamaliki herşeyde 1 hayır vardır bende bu ay hamile sanıyodum kendimi reglimde geçikti sonra oldum ama kafaya takmadım vardır bir hayır dedim pes etmek yok bu ay yine devam dedim herşeyin hayırlısı bugün de kandil bol bol dua edelim ben ediyorum allahım tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip eylesin benide ayırmasın rabbim hepinizin kandilinizde mübarek olsun

GÜNAYDIN KIZLAR. HEP GÜLCÜM ÇOK TEŞEKKÜRLER CANIM İYİ DİLEKLERİN İÇİN.HAYIRLISI OLSUN BEBİŞİN GELİYORRgamyoncuiremsu HAMİLELİK DÖNEMİNDE KENDİNE DİKKAT ET CANIM.BEN ÇOK DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN GALİBA:bbo: ARTIK RÜYALARIMA DA GİRİYOR.AMA TERSİ ÇIKICAK SANIRIM.NEYSE ÜZÜLMEK YOK ÇALIŞMALARA DEVAM:roflol::roflol:TUGBAMURATCIM SAĞOL ARKADAŞIM SENDE SAKIN ÜZME KENDİNİ BEN İNANIYORUM Kİ BİZDE BURDA ARKADAŞLARIMIZLA HAMİLE OLUŞUMUZU PAYLAŞICAZ AMA ZAMAN VE SABIR.BU ARADA FOTOĞRAFTAKİ SENİN ÇOCUĞUN MU?YENİ UMUT DOLU GÜNE MRH.

sende saol canım inş hayırlısıyla olur allahım herkesin gönlüne göre versin bizide ayırmasın evet canım resimdeki benim oğlum 4 yaşını bitirecek biz şuan eşimle 2ci bebegi istiyoruz yok üzülme herşeyde vardır bir hayır diyorum bidahaki aya inş.

ALLAH BAĞIŞLASIN CANIM...(YAKIŞIKLI ÇOCUKMUŞ)YOKSA GÜZEL BİR PRENSES Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ.(ÖNCE ALLAH SAĞLIKLI ÇOCUK NASİP ETSİN TABİKİ CANIM).BENİM KENDİ DÜŞÜNCEMDE; TEK ÇOCUK OLMAMALI.BUNUN O KADAR ÇOK NEDENİ VAR Kİİ...BİZ 2 KIZ KARDEŞİZ ABLAM VAR VE O BENİM CANIM....kaydirigubbakcemile5TABİKİ HAYAT ŞARTLARINI DÜŞÜNÜNCE 1 TANE DE OLSA YETERLİ Mİ ACABA DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUZ.(ÇÜNKÜ ŞİMDİKİ ZIPIRLAR HERŞEYİ OLSUN İSTİYOR.)

Son düzenleme:
Kizlar bizde burda listemizi yapalim mi?ben kendimi ekliyorum isterseniz listeye sizi de eklerim.allah hepimizin yüzünü güldürür inş. AYSUNSUDENAZ--------23 AĞUSTOS

Son düzenleme:
Ben 4 senedir bekliyorum ve pes etmedim etmicemde inşallah....

Hakkımızda herşeyin hayırlı olsun,Rabbim tez zamanda isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hayırlısıyla...

allahım inş.tüm bebek isteyenlerin yüzünü güldürür.seninde nevinırmakcım. 4 yıldır isteyip pes etmemek harikasın valla.biz daha 3.ayda sıkıntı yapıyoruz.EN İYİ ÖRNEK SENSİN BİZE.....PES ETMEK YOK KIZLARRRR.

Son düzenleme:
HAMİŞ KALMAK İÇİN BEKLEYENLER----------------- AYSUNSUDENAZ-------------23 AĞUSTOS

Son düzenleme:
HAMİŞ KALMAK İÇİN BEKLEYENLER-----------------
AYSUNSUDENAZ-------------23 AĞUSTOS
PATRİCİA.........................10 EYLÜL(Kızlar şimdi reglim ve bu ay dostiex e başlattı doktorum)

MRH.PATRİCİAa.sa.s..İNŞ.EYLÜL AYI SENİN AYIN OLUR CANIM.KULLANDIĞIN İLAÇ NE İÇİN?BU ARADA LİSTEYE EKLEDİĞİN İÇİN SAĞOL PEK BECEREMEMİŞTİM LİSTEYİ ZATEN:roflol:BEN İNANIYORUM Kİ EN YAKIN ZAMANDA HEPİMİZİN YÜZÜ GÜLÜCEK İNŞ.:Saruboceq:

saol canım allah razı olsun oğlum benim herşeyim oğluma 1 kardeş istiyoruz önce allahım saglıklı sihatli allaha hayırlı kul bizede hayılı evlat nasip etsinde tabiki insan degişiklik ister ama kız erkek farkketmez hayırlısı bakalım bide bak biz oğlumda çocuk düşünmüyoduk korunuyoduk allahım nasip etti iyiki etti canım oğlumu şimdide istiyoruz korunmuyoruz olmadı demekki diyorum fazla üstüne düşmeyecen stres yapmayacan oluruna bırakacan ben öyle yapacam allahım ne zaman nasip ederse allahım herkesin gönlüne göre versin canım:Saruboceq:

kızlar bende bekliyorum.bu cumartesi yada pazar adet olucam.inşallah olmam. hayırlısıysa hamile olayım..değilse olmayım.listeye yazdığın tarih ne aysunsudenaz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…