Perdeden sarkan boncuklar...

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
41
Bende perdemin üzerine boncuk dizip astım nasıl olmuş..Biraz saçmamı görünüyor sizce???

foto10005oz2.jpg
foto10006ux3.jpg

cnm güzeldee çok seyrek olmuş..biraz dahamı sık yapsan acaba:)

Evet daha sık olabilirde ben en iyisi söküyüm bunları ya....

a.s.perde güpürlü bir model old. için boncuklar üzerinde kendini gösterememiş,daha düz bir perde modelinin üzerinde daha iyi olucağını düşünyrm he ama böyle olmamamş değil sadece sarkan boncukların sayılarını çoğaltmanı tavsiye ederim.ellerine sağlık

ya güzelde arkadasım netten modellere de bakabilirsin ..bence perde klasik kalmış bıncuklar uymamamış..o yüzden sende emin değilsin güsel olup olmadığına..yukardan aşağı doğru zincir uzatsan we bıncukları alt oçlara doğru yoğunlaştırsan diyorum belki farklı gözükebilir.
Ama yinede her emek bir güzelliktir sakın unutma deneme yanılmayla en güzelini bulacağımızdan emin ol.öpüyorum .sevgiyle kal..sülemelere devam
kaydirigubbakcemile5

ya güzelde arkadasım netten modellere de bakabilirsin ..bence perde klasik kalmış bıncuklar uymamamış..o yüzden sende emin değilsin güsel olup olmadığına..yukardan aşağı doğru zincir uzatsan we bıncukları alt oçlara doğru yoğunlaştırsan diyorum belki farklı gözükebilir.
Ama yinede her emek bir güzelliktir sakın unutma deneme yanılmayla en güzelini bulacağımızdan emin ol.öpüyorum .sevgiyle kal..sülemelere devam
kaydirigubbakcemile5

Evet haklısın canım zaten çıkardım boncukları duruyolar bi kenarda bakalım ne olacaklar bende bilmiyorum şuan...

ben perdeye uzun uzun değilde daha kısa daha sık ve şık boncuklar astım görenler çok beğeniyor canım sende biraz sıklaştırsana daha güzel durur bence

X