Perde yikamada kolaylik

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.201
43
Kizlar perde yikamak zahmetli is, perdeyi cikar kancalari tek tek cikar (cikarmasan cikip makinede dagilabiliyor cünkü) yika tekrar tek tek o kancalari tak, as yani cok zaman alan bir is.....mirmirmirmir

Alin size Gülsümden bir kolaylik....kaydirigubbakcemile5

Bu kancalarla hic ugrasmamak icin perdenin kancali tarafini elinizde büzün sonrada bir beyaz corabin icine sokup öyle makineye atin....a.s

Gercektende cok kolaylik oluyor hem perde düzgün kaliyor yikanirken hemde ne kancalari cikiyor nede cikarmak zorunda kaliyorsunuz...:nazar:

Ben gecen öyle yikadim vallaha süperrrrrrrkaydirigubbakcemile3

Üstüne dikilmi???CADIARZU

Cikartamiyormusun canim onlari, yani yikarken takilmiyormu perdene??:nazar:

Ben hep cikartarak yikadim cünkü perdeye takildigi zaman kumasini zedeler!!:uhm:

Bende üstüne dikili olanini ilk defa duyuyorum!!:nazar:

Belkide siz türkiyede diktiriyorsunuzya ondan, biz burda cogunlukla ya hazir aliyoruz yada kumasini kesitirp kendimiz dikiyoruz sonrada kancalarini takiyoruz üstüne...mirmirmirmir

Ama üstüne dikili bile olsa bu corap olayi gercektende cok kolaylik oluyor canim, perden düzgün kaliyor ve birbirine dolasmiyor..a.s

benımkılerde dıkılı :KK70:
ben zaten katlayıp koyarım makınaya ve dagılmazlar aldıgımdan beri (4,5 yıldır) hıcte zedelenmedı :)

dikili olanları da var kancalı olanları da ama kancalı olanlar biraz sorun oluyor yıkarken dökülüyor falan
benimkiler de kancalı ama hiçç çıkarmam
zamanımı bi de onunla harcayamam
perdeyi katlarken içine doğru getiriyorum düğmeli tarafını hiç bişi olmuyor
bi de zaten perde seçimlerimde hiç bir zaman çok narin hassas perde tercih etmem onun için sorun yok

bu kancalı olanları binde bir düşüyor benimkiler yıkanırken makinenin içine düşüyor çoğu zaman o zaman da zaten atık bölgesine atıvariyor makine
perdeyi takarken bakıyorum ki düğme eksik hemen makinenin alt gözünü açıyorum orda:lepi:

X