Perde ve Halılarınız Ne Kadara Mal Oldu?

eLmayRa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.900
6.942
Arkadaşlar 3+1 evinizin halı ve perdelerini ne kadar mal ettiniz? Üç aşağı beş yukarı fiyat araştıyıroum. M2 sine göre değişebilir ama bizim gibi kendi göbeğini kendi kesenler için yardımcı olacaktır :KK70:

Simdiden teşekkür ederim...

henüz halılarımı almadım arkadasım gecen gün perdeleri diktirmeye verdik ve yatak odası haric 2400 tl tuttu.

Klasik model mi tercih ettiniz yoksa katlananlardan mı. Çok ya Allah yardımcımız olsun :KK70:

salonumda benim 3 cam var ondan oraya cok perde gitti oraya gravüze dedikleri bi model cıkmıs mekanizmalı islemeli tül uclarında boncuk ve storlar...
mutfakta sade desenli yaldızlı stor boncuklu ve üzerine pullu yaldızlı ip
oturma odasına katlama tül ve yanlara japon perde dediklerinden yaptırdım
yatak odasınıda annemler daha önce diktirmislerdi sade tül ve fon:) spor ve klasik karısık iste odaya göre yaptırdık bisiler

ben halıda cok zorlanıorum daha dogrusu salonumun halısında bulamıorum bi türlü istediim gibi
salonum siyah ve gümüs halılardada hep ya beyaz yerine krem kullanılmıs yada kırmızı eklenmis... kafayı yemek üzereyim girmediim gezmediim halıcı kalmadı:KK43:

Seçimlerin çok şık dilerim güzel günlerde kullanırsın. Halı konusunda çok haklısın netten bakıyorum da bütün halılar bej krem yada renkli... Nasıl olur nerden buluruz bilmiyorum valla :S

ben de kiracı olucam. Sadece salonun perdesi gösterişli olsun yeter diye düşünüyorum.. Diğerleri tül ve güneşlik olsa kafi. Valla bu düğün stresi beni yiyo :KK43: Çok sıkıldım :KK70:

Evim kira açıkcası 2000-3000 civarı para veremezdim.
Çünkü evden taşınırsam bir kıymeti yoktu.
Yeni evlendim herşeyi ocak ayında aldım.
Halılar Koyunlu'dan..
Yatak odası,salon,mutfak,oturma odası ve koridor hepsi 500 tuttu,fabrika satış mağazasından aldım.
Perdeler ise salon mutfak oturma odası yatak odası hepsinin güneşliği perde fon ve tüller 400 tuttu.
Ecobella batıyormuş oradan aldım takım olarak indirimdeydi yine.
gidip taç'tan yaptıracağım dersne işin içindne çıkamazsın.
araştır,gez saray halıda indirim var şu an bir alan bir bedava..??

cok güzel perde secimleri bende kiracıyım kafayı yicem ama fikirler için tesekkur ederim.

Benm düğün de temmuzda...derins valla en güzelini yapmışsın eğer elimizde nakit olursa ben de aynısını yapıcam bakalım stresten kafayı ymezsem :KK70:

Koçtaş ta Keten perdeler var canım P perde diye geçiyo sanırım fiyatıda uygun bende kiracı olucam evimde yatak odama Koçtaştaki bu perdeleri düşünüyorum hem şık hemde uygun olucak ama salonm için kesenin ağzını biraz açıcam tabiki kaydirigubbakcemile2

perdeleri en ucuza ben aldım sanırım:)))
burada bir mağaza brillant ve taç perdeleri indirimli veriyordu. metresi 5 lira:)))
ben de tüm evi donattım. harika oldu perdelerim. arkadaşıma söyledim, o da oradan yaptırdı...
40 liraya bir odanın perdesi mal oldu.3,5 metre standart yaptırdım ilk etapta öğretmen lojmanına gideceğim için...

perdeleri en ucuza ben aldım sanırım:)))
burada bir mağaza brillant ve taç perdeleri indirimli veriyordu. metresi 5 lira:)))
ben de tüm evi donattım. harika oldu perdelerim. arkadaşıma söyledim, o da oradan yaptırdı...
40 liraya bir odanın perdesi mal oldu.3,5 metre standart yaptırdım ilk etapta öğretmen lojmanına gideceğim için...

çok iyi almışsın valla ne diim.Allah bize de böylesini nasip etsin:eek:

çok iyi almışsın valla ne diim.Allah bize de böylesini nasip etsin:eek:

2500-3000 tl mi akannehir anammm kızlar o kadar tutarmı ya naptınız siz benim evde 3 oda + mutfakta var ama sanmıyorum 1000 tl tutmaz yani acırım ben veremem o kadar para tüle kaydirigubbakcemile3

2500-3000 tl mi akannehir anammm kızlar o kadar tutarmı ya naptınız siz benim evde 3 oda + mutfakta var ama sanmıyorum 1000 tl tutmaz yani acırım ben veremem o kadar para tüle kaydirigubbakcemile3

bence de canım..dedim ya bir oda 40 liraya mal oldu bana:) güneşliğiyle beraber 80.

salonum için olan cam 6mt ye yakın boydan boya 18 mt tül +2 adet fon ve güneşlik..
2 odaya da 6 mt gitti tülde+2 adet fon ve güneşlik...dikimiyle beraber 1.250 tuttu..

ben ankaradan da bakmıştım birkaç perdeciye fiyatlar 28 den falan başlıyo..ben toptan yerden aldım ve gerçekten içime sinerek aldım metresini 13-15 tl arası aldım...

halıları saraydan aldım eklemiştim konu olarak..hala devam ediyor mu kampanya bilmiyorum ama bazı yerler ellerinden çıkarmak için daha uyguna satabiliyorlar...salonum koridor ve 2 odam için aldığım halılarım ya 1000 tuttu ya da 1200 falan :)

X