Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu perde rengi yardım...

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

misa06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2011
10
0
arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var. Ağustosta nikahım var mobilyalarımızı seçtik fakat perde renginde kararsızlık yaşıyorum. Ekteki fotoğraflar yemek odası takımım ve koltuk takımım. Koltuk takımımın rengi ikili olanı mürdüm olmakla birlikte geri kalanı lacivert.Halım ailemden kalan eski bir halı. Salon takımımda görseldeki gibi. Sizce hangi renk perde kullanmalıyım?

Eklentiler

• panjuryemek.jpg
    panjuryemek.jpg
    158,8 KB · Görüntüleme: 363
  • 42_sientosalonsld1.jpg
    42_sientosalonsld1.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 162
  • 13288255_1600379076941400_1276505736_o.jpg
    13288255_1600379076941400_1276505736_o.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 163
öncelikle hayırlı olsun şimdiden düğününüz. ikisi de çok şık. tüllerinizi pudra pembesi yapabilirsiniz. fon da koltuk renginize yakın bir renk olabilir. bu arada koltuk takımınız çok hoş, bende ev yenileyeceğim. nerden ve kaça aldınız sakıncası .

öncelikle hayırlı olsun şimdiden düğününüz. ikisi de çok şık. tüllerinizi pudra pembesi yapabilirsiniz. fon da koltuk renginize yakın bir renk olabilir. bu arada koltuk takımınız çok hoş, bende ev yenileyeceğim. nerden ve kaça aldınız sakıncası .

çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim :) koltuk takımımı Doğtaştan aldık. Siento serisi. Fiyat bu ayın sonuna kadar % 40 indirim varmış .3.700' e geldi. Yorumlarınız için de ayrıca teşekkür ederim pudra rengini hiç düşünmemiştim olabilir aslında değerlendireceğim.

Ama halı karışık renk . Keşke sade olsaymıs
öncelikle verdiğiniz öneri için çok teşekkür ederim. Halım yeni bir halı değil.70-80 senelik el dokuması bir halı. Aile büyükleriminde kıymet verdiği, manevi anlamda da benim için değeri olan bir halı olduğu için hep kullanmayı arzu etmişitim.Bir nevi halıya göre şekillendi kafamdaki dekorasyon anlayacağınız yoksa marin temalı bir dekorasyon tarzı düşünüyordum.

Merhaba arkadaslar koltuk takimia uygun ve biraz renk katicak perde rengi fikirlerinizi alabilirmiyim? Krem ve koyu gri yastiklari var sizce ne renk fon perde ile kullanmaliyim?

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 108
X