Perde önerisi rica...

Amazing_Queen

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2015
1.541
2.615
Merhabalar, eklemiş olduğum koltuğa retro yada modern hava katacak fon perde öneriniz nedir?
Klasik olsun istemiyorum. Bu arada berjeri almayacağım büyük ihtimalle.

Eklentiler

• koltuk takımı.jpg
    koltuk takımı.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 213
kesinlikle rustik tül yanlarında da fon perde evmanya da falan satılan cok guzel fonlar var canım bakabılırsın

Bu takımı ben de çok begenmistim. Cidden çok şık. Markası neydi? Bir de açılıyor mu acaba. Fon olarak hareketli bir fon seçebilirsiniz. Takım düz renk çünkü. Gri sari yakışır bence de arkadaşın dediği gibi.

IMG_20160906_161843.JPG

Bu desen olabilir

Bu takımı ben de çok begenmistim. Cidden çok şık. Markası neydi? Bir de açılıyor mu acaba. Fon olarak hareketli bir fon seçebilirsiniz. Takım düz renk çünkü. Gri sari yakışır bence de arkadaşın dediği gibi.

Eki Görüntüle 1882230

Bu desen olabilir

Çok teşekkür ederim. Ben Engince mobilyadan aldım ama sonra pek çok yerde de gördüm bunu. Bu sene bayagı revaçta bir takım. koltuklar açılıyor evet ikiside. Altları baza değil ama malesef. Gri benimde hep aklımdaydı ama sarıyı hiç düşünmemiştim, düşünücem artık :)

fuşya benımkıler,derimlik veriyor,düşün bence,normal sade dokusunda desen var gibi durun bir tül al,yanına,fon yap,sıkılınca fonları çıkarırısın,

fuşya benımkıler,derimlik veriyor,düşün bence,normal sade dokusunda desen var gibi durun bir tül al,yanına,fon yap,sıkılınca fonları çıkarırısın,

Aslında ilk zamanlar fuşya benimde aklımdaydı yastıklar öyle olduğu için ama öyle çok pembeli fuşyalı bir ev düşünmediğim için vazgeçmiştim. Sanki modern durmaz gibi gelmişti bana. Ama emin değilim tabi halaa.

Peki o ahsap kısımları tercihen beyaz yaptirilabiliyormuymus acaba? Aldığınız yere sorma imkânınız var mı?
Benim yemek takımım beyaz ve metal çünkü , ahsaplari uymuyor.

Aslında ilk zamanlar fuşya benimde aklımdaydı yastıklar öyle olduğu için ama öyle çok pembeli fuşyalı bir ev düşünmediğim için vazgeçmiştim. Sanki modern durmaz gibi gelmişti bana. Ama emin değilim tabi halaa.
koyu sert fuşya senın düşündüğün gibi pempeli bir ev değil,ağır sofistike,elit yapar evi

X