Perde ameliyatı sonrası gebe kalan var mi 🤰🏻

Nagihan1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2015
1.206
842
32
Perde ameliyatı oldum 2 ay doktor ilaç tedavisi verdi bu 3 ayda doğal yolla ilaçsız deneyin dedi benim gibi yasayan var mi suan eşimle ilk ayimizdayiz bu hafta adet haftan inşallah hasta olmam 🙏🏻

Perde ameliyatı oldum 2 ay doktor ilaç tedavisi verdi bu 3 ayda doğal yolla ilaçsız deneyin dedi benim gibi yasayan var mi suan eşimle ilk ayimizdayiz bu hafta adet haftan inşallah hasta olmam 🙏🏻
Kuaförüm o ameliyattan 2 ay sonra mutlu haberi verdi bize:))) umarım siz de en kısa sürede mutlu haber verirsiniz🙏

Perdenin hamile kalmakla alakası yokmuş doktorum bana öyle dedi
Perde bebeğin gelişme durumunda perdenin etki edeceğini düşük veya erken doğum gibi şeylere yol açtığını söyledi
Yani perde gebe kalmaya engel değil
Aldırmışsınız zaten inşallah hayırlı haberler alırsınız tez zamanda

Perdenin hamile kalmakla alakası yokmuş doktorum bana öyle dedi
Perde bebeğin gelişme durumunda perdenin etki edeceğini düşük veya erken doğum gibi şeylere yol açtığını söyledi
Yani perde gebe kalmaya engel değil
Aldırmışsınız zaten inşallah hayırlı haberler alırsınız tez zamanda
evet doğlru perde varken hamile kaldım ama bebek 4 bucuk ay büyüyebildi.

yok rahim filmini yeni çektrdim cuma günü ögrendm perde olduğunu . haftaya randevu aldım doktordan amelyt günü isticem . bi sn evel olmak istiyorum cpk bunaltıcı bi süreç
Allah şifa versin tez zamanda
Bana da bi doktor perde görünüyor demişti hsg çekindim perde çıkmadı
İyi doktora denk gelmek şans gerçekten

Allah şifa versin tez zamanda
Bana da bi doktor perde görünüyor demişti hsg çekindim perde çıkmadı
İyi doktora denk gelmek şans gerçekten
öyle mi ? bulunduğun ilde başka doktor araştır tekrar muayneye git onun belirsizliğyle yaşama çünkü gebelikte hiç ummadık yerden sorun çıkıyor . bnde bugune kdr çeşitli sebeplerden 5 doktor değiştrdim. durum neyi gerektiriyorsa deneye yanıla buluyosun bi şekilde

öyle mi ? bulunduğun ilde başka doktor araştır tekrar muayneye git onun belirsizliğyle yaşama çünkü gebelikte hiç ummadık yerden sorun çıkıyor . bnde bugune kdr çeşitli sebeplerden 5 doktor değiştrdim. durum neyi gerektiriyorsa deneye yanıla buluyosun bi şekilde
Bana bunu diyen doktor pek net görünmüyor ama perde var gibi demişti
Gittim başka yerde hsg çekindim perde çıkmadı
Sonra bu doktora tekrar gösterdim o doktora hsgyi
Perdenin olmadığını görmüş oldu yani

Bana bunu diyen doktor pek net görünmüyor ama perde var gibi demişti
Gittim başka yerde hsg çekindim perde çıkmadı
Sonra bu doktora tekrar gösterdim o doktora hsgyi
Perdenin olmadığını görmüş oldu yani
hım anladım . bk ben 4 sene önce kadın doguma gitttiğimde doktor bana rahminde sekil bozuklugu var amelyt olmalısın yoksa cocugun olmaz demişti sadece vajinal ve ultrason muaynesıyle bunu söyledi . korktum başka doktorlara gittim normal bir sorun yok dediler velhasıl ben hamıle kaldım kaybım oldu hsg çektirince de ilk gittgim doktorn söyledikleri onaylanmış oldu . oyuzden malesef üzülerek söyluyorum bir tık şüphen kalsın ona göre davran

hım anladım . bk ben 4 sene önce kadın doguma gitttiğimde doktor bana rahminde sekil bozuklugu var amelyt olmalısın yoksa cocugun olmaz demişti sadece vajinal ve ultrason muaynesıyle bunu söyledi . korktum başka doktorlara gittim normal bir sorun yok dediler velhasıl ben hamıle kaldım kaybım oldu hsg çektirince de ilk gittgim doktorn söyledikleri onaylanmış oldu . oyuzden malesef üzülerek söyluyorum bir tık şüphen kalsın ona göre davran
Bana bunu diyen doktor ultrason makinem pek iyi değil şu üstte çok hafif bi perde var gibi demişti
Hsgde çıksa ultrasonda görünmese neyse de hsgde çıkmadığı için içim rahat şükür ki. Bu doktora hsgyi gösterdiğimde yorum bile yapamadı çünkü perde merde saçmaladığını görmüş oldu

Bana bunu diyen doktor ultrason makinem pek iyi değil şu üstte çok hafif bi perde var gibi demişti
Hsgde çıksa ultrasonda görünmese neyse de hsgde çıkmadığı için içim rahat şükür ki. Bu doktora hsgyi gösterdiğimde yorum bile yapamadı çünkü perde merde saçmaladığını görmüş oldu
hımm evett . iyi bari neyse netleşen bişeyler varmış. senin sürecin ne bu arada gebelik bklıyenlerden msn yada başka seylerle karşılaştın mı ?

hımm evett . iyi bari neyse netleşen bişeyler varmış. senin sürecin ne bu arada gebelik bklıyenlerden msn yada başka seylerle karşılaştın mı ?
Ben dış gebelik geçirdim mayısta. 3 ay geçti hsg çekindim temiz dedi doktor
Birkaç doktora daha gösterdim biri sağ tüpte sıvı birikmesi olabilir dedi biri iyi görünüyor dedi biri sağ tüpten sıvı biraz zor geçmiş görünüyor dedi
Dış gebelikten sonra sağ kasığımda ara ara ağrı oluyor bu dış gebelik geçirenlerde kronik ağrı oluyormuş bunu da birçok doktora sordum. Eylülden beri tekrar denemekteyiz ama şu an gelen yok
Sadece kırmızılar 😅

Ben dış gebelik geçirdim mayısta. 3 ay geçti hsg çekindim temiz dedi doktor
Birkaç doktora daha gösterdim biri sağ tüpte sıvı birikmesi olabilir dedi biri iyi görünüyor dedi biri sağ tüpten sıvı biraz zor geçmiş görünüyor dedi
Dış gebelikten sonra sağ kasığımda ara ara ağrı oluyor bu dış gebelik geçirenlerde kronik ağrı oluyormuş bunu da birçok doktora sordum. Eylülden beri tekrar denemekteyiz ama şu an gelen yok
Sadece kırmızılar 😅
aa hadi bakalım denennecek herşeyi dene Allah tez zamanda kavuştursun istediğine inşallah :) ama çokta sürmemiş rahim filmi sonrası gebe kalanlar çok fazla

aa hadi bakalım denennecek herşeyi dene Allah tez zamanda kavuştursun istediğine inşallah :) ama çokta sürmemiş rahim filmi sonrası gebe kalanlar çok fazla
Amin inşallah cümlemize
Çekileli 2 adet geçti 3.de yarın gelecek
Pek ümitli değilim ben çocuk konusunda
Hayırlı zamanda olur inşallah artık takmıyorum kafama:)

Amin inşallah cümlemize
Çekileli 2 adet geçti 3.de yarın gelecek
Pek ümitli değilim ben çocuk konusunda
Hayırlı zamanda olur inşallah artık takmıyorum kafama:)
haklısın canım aynı durumdayız :) bende hevesle hsg den snra hamile kalrm derken perdeyle karşılaştım hayırlısı olsun inşallah . gönülden isterim inşallah :)
seni takipteyim ozaman yarnından sonra tekrar konuşalim :)

X