pendik, güzelyalı da doktor

Selam canım ben Pendik Şifa Hastanesi'ne gidiyorum. Doktorum da Soner Bey. Ben şimdilik memnunum çok rahat bir doktor. Hastanenin doğum ve muayene fiyatları da uygun. Araştır istersen.

merhaba canım.pendiğe giderken kaynarca köprüsünün yanında nene hatun kadın doğum hastanesi var.pek çok tanıdığım oraya gidiyor.ablamda orda doğum yaptı ve çok memnun kaldı.doğumhane personelinin tamamı bayan.bi araştır istersen.

canım bende hem doğum öncesi kontrollerimi,doğumumu ve doğum sonrası rutin kontrollerimi pendik nenehatun hastahanesi'nde yaptım canım..çok şekermi şeker bir kadın doğum uzmanım vardı...isminide verebilirim Neslihan Şeker adı gb şekerdir.önerebilirim

ayşecim merhaba,benim aklım biraz karıştı ama yardım edermisin.fisfisfis adetim her zaman düzenli gelir ama bu at biraz geçikti ve çok az sürdü ve bitti.ama hala arasıra lekelenmeler oluyo .test yaptım ama negatif çıktı.senağlama aca hamile olabilirmiyim.fisfisfis

pendik hospitıl çok güzel hastahane diyorlar gidenler tabi ben gitmediğim için bilemiyecem canım yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…