pemfigus hastası olup da doğum yapan var mı?

gull85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011
17
0
arkadaşlar bende pemfigus hastalığı var bu hastalık bağışklık sistemiyle alakalı olduğu için düşüğe yol açar mı diye merak ediyorum bebek düşünüyorum ama dediğim gibi çok korkuyorum bu hastalığı olupta sağlıklı bir şeklide gebelik geçirip doğum yapan var mı ya da tanıdığı biri? yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba ben de Pemfigus hastasıyım, tüp bebek yapmak istiyorum. Siz 2011 yılında yazmışsınız. Çocuk sahibi oldunuz mu? ya da Pemfigus hastası hatta bağışıklık sistemi hastalığı olup çocuk sahibi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar çok uzun zaman olmuş konu açılalı bende çocukken yaşadığım bi hastalıklı bu ama ismini yeni araştırdım ve buldum bende 2 yaşından 12 13 yaşına kadar devam etti ve bitti hiçbir tedavi de görmedim lekelerim kaldı ama yavaş yavaş geçti...... bebek istiyorum şuan ama Dr a hiç bu konuda bişey söylemedim söylemeli miyim genetik bi hastalık mı bu... #Pemfigus

Arkadaşlar ben hamile iken yakalandım bu hastalıga fakat bilmiyordum doğum yaptıktan 3 ay sonra oğrendim. Bebeği ya da doğumu etkilemıyor.

Arkadaşlar ben hamile iken yakalandım bu hastalıga fakat bilmiyordum doğum yaptıktan 3 ay sonra oğrendim. Bebeği ya da doğumu etkilemıyor.
Merhabalar bende de aynı hastalıktan var. Prednol 4 mg kullanıyorum ama gecen gebeliğimde gelisim geriliği oldu ve kürtajla alınması gerekti . Bu sefer yine beta değerlerim cok düşük ama ben ilaç mı zarar veriyor düşüncesiyle 2 3 gündür ilaç almıyorum siz gebelikte ilaç kullanmıs mıydınız

Hayır kullanmadım çünkü bilmiyordum diş eti hastalıgı sandım önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…