Pudra, Fondöten, Kapatıcılar pembe tonlu pudra ariyorum

uzun zaman oldu tokolonun pudrasını kulandım babannemın dönemınden kalma bır marka amaaaaa şahaneydı tek kelımeyle hiç bellı olmuyordu pudra sürdüğüm herkes sorardı yüzün çok güzel ne yapıyorsun dıye ve arkadaşın dediği gibi hafıf bır pembelık vardı pudrada:) bu arada bende açıktenlıyım bembeyazım. Sonra ne yazıkkı fabrıkası kapandı.ben şimdikı markalarda onun gibi pudra bulamadım inannın.

uzun zaman oldu tokolonun pudrasını kulandım babannemın dönemınden kalma bır marka amaaaaa şahaneydı tek kelımeyle hiç bellı olmuyordu pudra sürdüğüm herkes sorardı yüzün çok güzel ne yapıyorsun dıye ve arkadaşın dediği gibi hafıf bır pembelık vardı pudrada:) bu arada bende açıktenlıyım bembeyazım. Sonra ne yazıkkı fabrıkası kapandı.ben şimdikı markalarda onun gibi pudra bulamadım inannın.

max factorun creme puf 81 numarası canım tam senın beklentını karsılayacak emın ol denemenı tavsıye edrım...

canım bende böyle bırşey arıyordum pembe tonlarında ama fondoten ve pudra bıraradaymış sanırım.ikii bır arada nasıl acaba?

canım bende böyle bırşey arıyordum pembe tonlarında ama fondoten ve pudra bıraradaymış sanırım.ikii bır arada nasıl acaba?

creme puff ın uygulanısı aynı pudra gıbı goruntu olarakta öyle ama urun acıklamasında fond +pudra dıye gecıyor benım yıllardır vazgecmedıgım cok severek kullandıgım urundur su an 2 tane yedegım var kampanyadan yedeklerım hep ...

nars sheer glow veya lancome teint miracle pembe alttonlu yüzü aydınlık gösteren güzel fondötenlerdir. fakat üzerine parlama yapmaması için transparan bi pudra ile geçmeni öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…