Pembe Panjurlu Ev

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
1.196
6
38
Merhaba kızlar,
Canavar'ın "Pembe Dolap" isimli fanatik klubümüzden sonra benim de yeni bir fikrim geldi. Evimi ve evimle uğraşmayı çok seven bir bayan olarak size bir teklifim var. Evimizde sevdiğimiz köşeleri, odalarımızı, kendi yaptığımız farklı dekorasyon önerilerini fotoğraflarıyla beraber paylaşmaya ne dersiniz? Hem evimizde ürettiğimiz güzellikleri paylaşırız hem de birbirimizden güzel fikirler ediniriz. Ne dersiniz? Var mısınız pembe panjurlu evlerimizin kapılarını biricik KK'mıza aralamaya?:teytey::teytey::dance:

İlk fikir benden gelsin:
Bu ne biliyor musunuz hani beyaz eşyaların kırılmasın diye konulduğu köpük var ya işte o!
Biraz ilkel ama idare edin.
Mantar pano alacaktım vazgeçtim köpüğe tül çorap geçirdim:)
Biraz daha süslenebilir,kenarlarına kurdela geçirilip güller eklenebilir...

8121Resim_126.jpg

Ya kızlar iç mimari ve dekorasyon kısmında var böle bi kısım,ama farketmez ben de odamdan fotolar koyayım

goruntu615lf7.jpg

goruntu616tm6.jpg

dsc00172sj4.jpg

Merhaba kızlar,
Öncelikle kendim yaptığım bu hoş düzenlemeyle başlamak istiyorum. Babaannemde aldığım cam kavanozu süsleyip böyle birşey çıkardım ortaya. Nasıl olmuş? Bana toplam maliyeti 20 YTL oldu. Ama biliyorsunuz böyle birşeyi hazır alacak olsam 50 YTL den aşağı olmazdı.

kızlar buda benim dağınık evim çalıştığım için toplaması zor oluoda allahtan eşim yardmcı oluo heheheh:)
0uks0.jpg

Geldim kızlar...
Bakın çocuklu evin hali nasıl oluyormuş.
Ev kira olduğu için; kendime zevkimi anca bu kadar uygulayabildim.

Mutfak
mutfakvc3.jpg

Yemek Odası
yemekodasirg3.jpg

Salon
butunld9.jpg

Koridor
051020081336dm4.jpg

Çocuk Odası
30032008902lw3.jpg

Yatak Odası
31102007386ov0.jpg

Banyo
banyowq3.jpg

Son düzenleme:
-----------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Arkadaslar mesaj sadelestirme yapilmistir, paylasimlariniza kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz. yerimseniben

Sevgilerimizle...

ben bir cam hastasiyim :icecream:

masafr1.jpg

e016ph0.jpg

cam sehpadaki dizaynın çok hoş benimde aynı sehpadan var bende alt rafta eşimden bugüne kadar aldığı çiçeklerin (genelde gül) kurutmuştum onlar var üstündede şekilli mumlar ve gümüş gondol trzı birşey var...ama sıkılmıştım bu halinden senin dizaynını çalıyorum çünkü çok hoşuma gitti...:1rolleyes:

................................................

Son düzenleme:
ben de odamdaki en sevdiğim aksesuarımı ekleyim dedim
işteeee annemin doğum günümde aldığı Matruşka bebeklerim:asigim:
cok tatlılar değil mi çok seviyorum ben
bu arada gominist değilim belirteyimlayhayhoy

cimg0498copykj7.jpg

süper ya detaylar bayıldım.bende ev ve ev dekorasyonlarına bayılıyorum.zaten sitede evimin resimleride var ama bende birazdan bir kaç detay daha ekliyecem ....bence daha fazla olsa katılım süper olur ya.....

spa1383fk7.jpg

spa1383fk7.06e887f8a8.jpg
bu resim sitede vardı ama tablolarım yeni bir daha ekleyim dedim......

X