PEMBE AKINTI

neysh

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
346
89
26
Kızlar bat bugün yaklaşık 2 haftadır göğüs hassasiyetim var neredeyse yüzüstü yatamıyorum canım çok acıyor ve sol kasık ağrım var tatlı bi ağrı oluyor sızı şeklinde arada bir. 3 gündür de açık pembe lekelenme yaşıyorum peçeteye sildikçe geliyor kötü bir şey mi bu başına gelen varsa yorum yapabilir mi ? Eğer yerleşme yaşıyorsam ne kadar süre devam edecek ya da kimyasal mı demek pembeyle karışık akıntı gelmesi kafam çok karışık

Adet tarihiniz bugün, akıntınız da bugün gelmiş.. Adet başlangıcı olabilir..

Yanlış.. akıntım 3 gündür var adet tarihinden 3 gün önce peçeteye az az geldi çok açık pembe renk
Yerleşme kanaması olabilir ama o genelde 1 2 gün sürer . Yerleşme kanamasıysa şimdi test yapsanız idrarda çıkmaz bir kaç gün sonra kanda çıkar herhalde

Yerleşme kanaması olabilir ama o genelde 1 2 gün sürer . Yerleşme kanamasıysa şimdi test yapsanız idrarda çıkmaz bir kaç gün sonra kanda çıkar herhalde
1. gün aslında çok bi pembelik yoktu bir kere çok az miktarda kremle karışık geldi.bu 2 gündür çoğaldı pembelik yarın sabah kaset test yapacağım çıkar mı acaba yoksa bekliyim mi

büyük ihtimalle hamilesiniz test yaptınız mı

resim atabilir misiniz testi

Aslında şöyle bir şey var , eğer bu yerleşme kanamasıysa yerleştikten sonra hcg artıcak ve idrara geçicek şu an idrarda çıkmaz yerleşme kanamasıysa. Yerleşme kanamasından 5 6 gün sonra test yapın diyor

Anladım o zaman regl olmazsam eğer tekrar test yaparım

Yumurtalama üzerinden 12 gün geçti sabah kahverengi leke geldi, gün içerisinde sadece peçeteye leke geldi akşam üzerine doğru pembeleşen kanama oluşmaya başladı 1 günde günlük ped bile dolmadı, yerleşme kanaması / üstüne görme sandım ilkten ama sanki regl olacakmış gibi , aşırı kasık batmalarım var , yumurtlamadan 14. Gün regl olunması gerekmiyormu neden böyle erken oldu anlayamadım sizce nedendir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…