Pembe akıntı

MARESS

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2022
50
7
Arkadaşlar merhaba, reglim biteli 12 gün oluyor ve biter bitmez yumurtlama belirtisi gördüm ama test yapmadım, şimdi de reglime 14 gün var ama dünden bu yana önce pembe akıntı şimdi de pembe kahverengi gibi akıntı geliyor sadece peçeteye sildiğimde. Böyle bir durum yaşayan oldu mu ? Biraz panik bir insanım

Bende tam bununla ilgili konu acicaktim benimde öyle oldu çok korkuyorum inşallah biri cevap verir

Arkadaşlar merhaba, reglim biteli 12 gün oluyor ve biter bitmez yumurtlama belirtisi gördüm ama test yapmadım, şimdi de reglime 14 gün var ama dünden bu yana önce pembe akıntı şimdi de pembe kahverengi gibi akıntı geliyor sadece peçeteye sildiğimde. Böyle bir durum yaşayan oldu mu ? Biraz panik bir insanım
Meehaba test yaptınız mı

Aynı durum dün bugun bende var reglime 12 gün var

Merhaba yeni gördüm kusuruma bakmayın , tekrar kimyasal gebelik geçirdim şimdi cyclo progynova ilacı kullanıyorum
Merhaba tekrar bende de aynısı olmustu. Ondan sordum. Kahverengi leke iyiye işaret olmuyor bazen demek ki. O ilacı doktor mu verdi? Kimyasal gebelik yaşayanlar ıcın mı

Merhaba yeni gördüm kusuruma bakmayın , tekrar kimyasal gebelik geçirdim şimdi cyclo progynova ilacı kullanıyorum
Kimyasal olmasının erken döllenme ile alakası var mı peki
İlk mesajda adet biter bitmez demişsiniz yumurtlama için. Tam olarak kaçıncı gün yumurtlama olmuştu

İlk mesajda adet biter bitmez demişsiniz yumurtlama için. Tam olarak kaçıncı gün yumurtlama olmuştu
Bende adetten snra kaldım bence ve kimyasaldı . Hadi erken döllenmeden dolyı desek etrafımda iki arkadasım daha hamile onlar da regl sonrası hamile kaldılar saglıklı bebekler valla herşeyi düşüniuor insan ya bilemiyirm

Bende adetten snra kaldım bence ve kimyasaldı . Hadi erken döllenmeden dolyı desek etrafımda iki arkadasım daha hamile onlar da regl sonrası hamile kaldılar saglıklı bebekler valla herşeyi düşüniuor insan ya bilemiyirm
Anladım
Rabbim hepimize sağlıklı bebekler hayırlı evlatlar nasip etsin. Doğru zamanı beklemeyi bilmiyoruz. En azından kendim için konuşayım. İnşaAllah en kısa zamanda gönlümüzce olur 🤲🏼

Anladım
Rabbim hepimize sağlıklı bebekler hayırlı evlatlar nasip etsin. Doğru zamanı beklemeyi bilmiyoruz. En azından kendim için konuşayım. İnşaAllah en kısa zamanda gönlümüzce olur 🤲🏼
Evet görüyorum seni canm bende bi bucuk senedir bu işin içindeyim Allah en iyi zamanda nasip etsin😘

Anladım
Canim sende iğne olmustun sanırım kaçıncı günün belirti varmı

Canim sende iğne olmustun sanırım kaçıncı günün belirti varmı
Yok ben iğne olmadım
Akıntı takibiyle 8 ve 9.günümde yumurtlama olduğunu tahmin ediyorum. Bugün 19.günüm ama adet ağrısıyla uyandım. Sanırım regl olucam bu ay da olmadı.

Benim tahminim bitikten iki üç gün sonrası, o zaman gördüm yumurtlama akıntısını tahminen o zaman oldu zaten sonra kimyasal oldu ama ben tiroid hastasıyım o yüzden olmuş

Benim tahminim bitikten iki üç gün sonrası, o zaman gördüm yumurtlama akıntısını tahminen o zaman oldu zaten sonra kimyasal oldu ama ben tiroid hastasıyım o yüzden olmuş
Bu tiroid hormon testindeki TSH hormonu mu oluyor

Kızlar yumurtlama kanaması yaşıyorsunuz büyük ihtimal bende çok yaşadım doktor normal olduğunu söyledi. Gebelikle alakali bı durum değil diye düşünüyorum

Evet evet benim hashimoto hastalığı , TSH 14 çıktı normalde en fazla 2 olması gerekiyormuş gebelik için özellikle
Benim tam sınırda çıktı
Referans aralığı 4 e kadardı
Benim tam 4
Biraz kafama takıldı açıkçası

X