(¯`¸·´¯)Pekinez(¯`·¸´¯)

benim oglumla yasitmis cok sirin ya white benim oglanda kucuk kopek istiyo ama 2 yasli kedimiz var bogarlar yavruyu diye alamiyoruz

benim oglumla yasitmis cok sirin ya white benim oglanda kucuk kopek istiyo ama 2 yasli kedimiz var bogarlar yavruyu diye alamiyoruz

aman ha meltem abla madem 2 tane kediniz var yavru köpek girerse kıskanırlar mazzallah öldürürler köpeği :1no2: benim ufaklığa bile saldırıyo kediler.. zor ayırıyorum aralarını :tomato:

Benimde köpeğim pekinez.3,5 yaşında erkek.Çoook akıllı ve çoook tatlı.

ayy ölemi ablacım yaa ne güsell keşke yakında olsak ta bizim şu yaramaz kızı evlendirsek sizin oğlanla :eek: yavrusundan da selay arkadaşımıza veriris bulamıyo bi türlü... ayrıca dediin gibi çok akıllılar ablacım ama itiraf etmek gerekirse şımarıklar biraz ... :asigim:

ayy ölemi ablacım yaa ne güsell keşke yakında olsak ta bizim şu yaramaz kızı evlendirsek sizin oğlanla :eek: yavrusundan da selay arkadaşımıza veriris bulamıyo bi türlü... ayrıca dediin gibi çok akıllılar ablacım ama itiraf etmek gerekirse şımarıklar biraz ... :asigim:

Haklısın yakın olsakta evlendirsek..bizimki eş istiyo ama yokki.Doğru söylüyorsun şımarıklar ama ben onun o haline bayılıyorum.

kısımı beğendiğiniz için tşkrler canlarım benim...

Lee canımcım aslında ben apartmanda kediyle köpek beslemenin pek bi farkını göremiyorum açıkçası çünkü
1.si ikisininde tuvalet sorunları aynı
2. yiyecek sorunları da hemen hemen aynı
(kedinin tüy dökme oranı köpekten daha çok)

tabiiiii küçük ırk köpek almak şartıyla :)) koca köpek elbet apartman katında yetişmez diye düşünüyorum.. besleyen varsa helal olsun !

benim için köpek şu açıdan apartmanda beslemek zor sürekli havlarsa komşular şikayet edebilir :))) çok şükür benim kıs pek bağırmıyo bugüne kadar da tek bi şikayet gelmedi kapımıza ... ztn köpeğim için şikayete gelen insanın alnını karışlar def ederim kapıdan... çünkü çevreye rahatsızlık vermiyo tuvaletini de ya dışarıya çıkardığımda yapıyo ya da evde onun için hazırladığımız tuvaletine gidiyo :))

çok mu konuştum yaa :eek: biraz olsun faydam dokunduysa ne mutlu bana a.s. sevgiyle kal ! ! !

ben onu yemek ne kelime ısırırmmmmm benimde buna benzer bir pekingez im var 7 yaşında benim minicik oğlum çocuklardan sonra benim üçüncü bebeğim 2 aylıkken elime geldi birbirimizi sevdik sonra 3 yaşında arka ayakları felç oldu ,dünya başıma yıkıldı ,uyutmak istediler ,asla dedim ben onu iyi günde kötü günde almıştım o benim bebeğimdi insan bebeğine kıyar mı,veterinerlik fakültesinde ameliyat ettirdik sırtına platin takıldı ama yürüyemedi çişini kakasını tutamadı ,insanlar bakamazsın dediler ,bakarım dedim şimdi 7 yaşında yani 4 yıldır felçli altını günde iki kere bebek bezi ile bezliyorum önceleri yaşama küstü ama şimdi çok mutlu ön ayakları ile oyun oynamayı öğrendi tabi yardıma ihtiyacı var tek başına yaşaması imkansız ,sevgi ile herşeyin üstesinden geliniyor,beni ancak hayvan seven biri anlar bazı kişiler nasıl baktğıma hayret ediyor yakınlarımdan bile at diyenler var ama allah minik oğluma ve bana ömür verdikçe biz beraberiz bir hayvan almaya karar verirseniz herşeyi düşünmeniz gerekli nasıl herşey insanlar içinse hayvanlarımızda ilk aldığımız günkü gibi sağlıklı kalamıyabiliyorlar tüm hayvan dostlarına sonsuz sevgilerŞeniz

sevgili hayvan dostları yukarıda minik oğlumun yaşamı ile ilgili yazıyı sizlerle paylaştığımda ,sizlerden en azından geçmiş olsun mesajları gelmesini beklerdim gerçekten üzüldüm kırıldım herkes nerede ,duyarlılığınız nerede kaldı herkese sağlıklı günler

canımcım öncelikle mesajını geç gördüğüm için özür dilerim..sınavlarım olduğu için bi müddet netten uzaklaştım .. malum bı oturdummu kalkmak bılmıyorum...

canım ya ne güzel kalbin varmış.... seni canı gönülden kutluyorum ablacım.. keşke herkes senin gibi duyarlı olabilse ama malesef... :çok üzgünüm: ne mutlu onu yeniden hayata döndürdün sevgini verdin ki hayata senin sayende bağlandı.. Allah razı olsun ablacım.. kocaman öpüyorum seni iyki varsın :1hug:

X