PCS adet düzensizliği

ZUB344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2022
308
0
29
Merhaba hanımlar lütfen benim gibi olan biri bana yardımcı olabilir mi 2 yıllık evliyim bekarken adet düzensizliği için gittiğimde bana PCS var denildi evlenince geçebilir denildi evlendim 27 yasindayim ve çocuğum olmuyor ilaç kullanırsam adetim düzenli ancak kullanmadığım da ayin 3 haftası adet le geçiriyorum yoğun bir kanama yok ama sürekli lekelenme oluyor normalde PCS liler adet olmuyor yada 2-3 ayda bir oluyormus ve kilolu oluyorlarmis ancak benim fazla kilom yok boyum 1.56 kilom 48 ve sürekli lekelenme olduğu için hamile kalamiyorum benim dururumda olan birileri var mı Allah rızası için yardımci olun artık kafayı yiyecem 1 yıldır tedavi gördüğüm doktor debrem bölgesinde olduğumu bahane ederek benim tedavimle uğraşamayacagini belirtip tedavimi sonlandırdı ve hiç bir sonuç alamadım

Merhaba, adet döneminizdeki 10 günlük kanama harici gelen leke/kan adet sayılmıyor. O sebeple o dönemleri değerlendirebilirsiniz. Bence başka bir doktor bulun ve tedaviye devam edin. Diğer türlüsü zaman kaybı bencd

Çok teşekkür ederim sürekli lekelenme olduğu için o yüzden hamile kalamiyorum dur diye düşünüyorum doktor araştırmasi içerisindeyim şuanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…