Pcosta ovülasyon testi

hemsirehaniiim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
64
7
26
IMG_6509.jpeg
arkadaşlar merhaba 2 senelik evliyim pcos var kilo sorunum yok ama düzensiz real oluyorum rahim filmi temiz dedi doktor evde bu testlerde takip etmeye çalışıyorum 60 gündür adet olmadım gebelik negatif akıntı değişikliği farkedip bu testleri yapayım dedim 15 Ekim yapamadım şehir dısındayfım size yumurtlama olmuş mu 2 ve 3 olarak yazdığım günleri değerlendirdik

Eki Görüntüle 3320138 arkadaşlar merhaba 2 senelik evliyim pcos var kilo sorunum yok ama düzensiz real oluyorum rahim filmi temiz dedi doktor evde bu testlerde takip etmeye çalışıyorum 60 gündür adet olmadım gebelik negatif akıntı değişikliği farkedip bu testleri yapayım dedim 15 Ekim yapamadım şehir dısındayfım size yumurtlama olmuş mu 2 ve 3 olarak yazdığım günleri değerlendirdik
14 ve 16 Pik gibi duruyor pcosta takip etmek zor bende pcosluyum Pik görememiştim kaç ay devam ettim yapmaya Pik gördüm ama olmadı maalesef.Kilo sorunu da yok herşeyi de denedim nasip olmadı şuan tüp bebek tedavisi görüyorum.Umarım sizin olur hayırlısıyla:)

14 ve 16 Pik gibi duruyor pcosta takip etmek zor bende pcosluyum Pik görememiştim kaç ay devam ettim yapmaya Pik gördüm ama olmadı maalesef.Kilo sorunu da yok herşeyi de denedim nasip olmadı şuan tüp bebek tedavisi görüyorum.Umarım sizin olur hayırlısıyla:)
Bende de kilo yok canım beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum yine ama bakalım inşallah olur bu testlerden de çok emin olamadım acıkcası

X