Pcosluyum Gebe kalma şansım var mı test yapsam çıkar mı?

ladyflowercookies

Hayaller gerçek olsa ✨
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
147
121
29
Merhaba kızlar en son 17 haziranda regli oldum. Pcosluyum doktorumun önerisiyle duphaston ve inofolic kullanıyorum.Yumurtlama günü takibini yapamadığım için reglim bittikten sonra 24,25,27,28,30 Haziran / 2,4,6,8,10 Temmuz tarihlerinde ilişkiye girdik. Beyaz akıntıyı sadece 9 temmuzda gördüm normale nazaran çok azdı. Ertesi gün neredeyse olmadı. 9’u yumurtlama günüm olabilir mi bu hafta hamile kalabilir miyim acaba? Geç döllenme mi olur ? Yoksa şu an hamile miyimdir? Henüz adet gecikmesi olmadığı için test yapmadım. Test yapsam çıkar mı? Teşekkürler

Çok fazla soru işareti var kafanızda önce akışına bırakın .regli zamanınız gelince idrar testleri yaparsınız kendinizi kasmanız bebek olma ihtimalini de en aza indiriyor vücut bu kadar gerilmemeli.sakin olun olucak olan olur .mantıklı olarak hayatınızı yaşayın zamanı gelince test ile öğrenirsiniz.diğer türlü sadece kendini dinleyip kendinizi yıpratırsınız.

Evet çok haklısınız maalesef stres yapmamak elimde değil KPSS’ye gireceğim onun için de ayrı stresim var. Eşimde çocuk sahibi olmayı çok istiyor. 3 yıldır evliyiz. Sene başından beri de ara ara denemelerimiz oldu. Yaşımda 30 sanki şansım git gide azalıyor gibi ve bu konuda çok bilgiye sahip değilim yazılanları okudum bugün onun da etkisi var :))

Ben de 30 yaşındayım ve bende de pco var .geç kalmışlık hissi içinizde olmasın ,kaç yaşında insanlar deniyor istiyor. bu KPSS gibi bir şey değil ki çalıştıkça başarılı olma oranımız artsın bu iş bence nasip işi tabi ki elinizden geleni yapın ama kontrolcü olmayın bırakın Allah hayırlısı neyse onu yaşatsın bize diğer Türlüsü sadece kendimize ıstırap .önce sakin olun ,hayatta neyi önemserseniz onla sınanırsınız .bir kere yaşayacağınız bir hayatınız var, hayatınızı yaşayın odak noktasını bebek ve sınav olarak koymayın önemli olan sizsiniz..her şey gönlünüzce olsun

Teşekkür ederim Rabbim hayırlı vakitte sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…