Pcosluyum adetim gecikti ağrı ve kahverengi akıntım başladı kızlar belirtileri yaşayan var mı nasıl bir yol izlemeliyim

anneolmakistiyorum12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
1
2
25
Kızlarım şimdi ben herkes gibi çocuk istiyorum ve her seferinde bu da bir belirti hamileyim diye doktora koşup agalyarak dönüyorum. Sorum şu pcos olup kendiliginden hamile kalabilen var mı kahberengi akıntılar ve ağrılar mevcut adet olamiyorum doktor hamile değilsin demesinden de korkuyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Adet oldunuz mu Ya da hamile misiniz? Bende de kahverengi akıntı var ben kendi kendine adet olamayan biriyim heyecanlandım ama gelip geri gidiyor. Adet söktürücüleri bırakalı üç ay oldu ilk kez kendi kendime böyle lekeler geldi heveslendim ama adet de olmadım

Şimdi şöyle pcos diğer kadınlara göre Aslında çok fazla yumurta durumudur sadece biz adet olamadığımız için büyüyen yumurtalarımız çatlayamadığı için hamile kalamıyoruz Eğer uzun süredir adet olamıyorsan pcostan ötürü lekelenme şeklinde adetin gelmiş olabilir Yani tabii ki Doktora gidip test yaptırabilirsin ama yaşamış biri olarak çok yıpratıcı sürekli Hamile değil sesini duymak İnşallah yardımcı olmuşumdur bugün dualarımı Sana da yer vereceğim inşallah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…