Pcoslu

Ecrin2112

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2023
34
6
26
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum pcosluyum adetlerim aşırıı düzensiz 10 aylık evliyim eşim çocuk çok istiyor deniyoruz olmuyor progestan kullandım klomen kullandım ama yine de başarısız oldu ve şuan adetim 10 gün gecikti 5 gün gecikince idrar testi yaptım negatif çıktı önceki gecikmelerinde hiç akıntım olmazdı ama yaklaşık 2 haftadır akıntım oluyor ama afedersiniz hiç iç çamaşırım kirlenmiyor sadece hissediyorum sorum şu adet geciktikten 5 gün sonra idrar testinde gebelik çıkar mı?

Adet gecikmesinin 6.günü be ultrasonda keseyi gördüm yani demem o ki %100 cıkar

Progestan kullandıktan sonra mı adetiniz gecikti? Çünkü progestan gebelik oluşursa tutunsun diye veriliyor ve gebelik oluşmazsa da adet olmaya yarıyor. Pcoslu olduğunuz için ilaç vs kullanmadan adetim gecikti demek ne kadar doğru olur bilmiyorum. Bende pcosluyum ve adet tarihimi asla bilmem

Benim önceden de hep adetim düzensiz Di bu son 3 ay tam günümde oluyordum bu ay yine gecikti progestan kullandıktan sonra da düzensiz oldu bir işe yaramadı bende. İlaç kullanmak istemiyorum çünkü daha önce çok ilaç kullandım perşembe gününe kadar hasta olmazsam hastaneye gidecem mecbur. Anne olmayı çoook istiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Canım bn de asla ilaç kullanmadan adet olamıyorum .Maalesef biz pcosluların ilaçsız adet olamayanların ilacı kullanması gerekiyor doktor veriyorsa vardır bir bildiği .Söktürücü veriliyor zaten bi sorun olmaz.Bende kullandım ilaç .2 yolluk evliyim 1 yıldır bebek düşünüyoruz .Amh ,hsg,ovitrelle femara hep kullandım ama bir işe yaramadı .Bu olmayacak anlamına gelmiyor.Yumrtlama takip et ovülasyonla ve o günleri değerlendir.Kimi pcoslu hemen hamile kalıyor kimisinin zaman alıyor.Adet olmayanların bile yumurtlaması oluyor mutlaka belki 1 ay görmezsin 2-3 ay sonra görürsün dediğim gibi ovülasyon dene

Canım ben her gecikmede doktora gidiyordum ilaç kullanıyordum daha da kötü oluyordum bir ay düzenliyken diğer ay düzensiz oluyordu başka Br doktora gittim bana ne olursa olsun adet söktürücü kullanma dedi çünkü o ilaçlar gebeliği engelliyor şuan 10 gün gecikti ve hala olmadım akıntım bulantım bel ağrım hele ki göğüs uçlarım aşırı ağrıyor dokunamıyorum bile eşim aşırı derece de istiyor ve etrafımdaki insanlar neden çocuğun olmuyor tedavi görsen diye diye psikolojim alt üst oldu ne yapacağımı bilemiyorum perşembe gününe kadar adet olmazsam hastaneye gidecem randevum var. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba, bende de pcos var. Ovulasyon testi tavsiye ederim. Yumurtlamayı görünce adet tarihinizi tespit ediyorsunuz. Pik görmeden de boşuna adeti beklemiyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…