PCOS YÜKSEK TESTOSTERON YÜKSEK DHEA-sO4 LÜTFEN YARDIM

kupakralicesi9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
1
1
25
Kızlar selam çok uzun zamandır bu siteyi okuyorum ama hiç konu açmamıştım üyeliğim bile yoktu. Ta ki bugüne kadar. Artık psikolojik olarak o kadar yoruldum ki. PCOS teşhisliyim testosteron hormonum ve dheaso-4 hormonum yüksek. Kıllanmalarım var göğüs aramda bile kıllar çıkıyor çok mutsuzum saçlarımın ön kısımlarında boşluklar oluştu kadın doğum doktoruna gittim hormon değerlerinin normal değerden biraz yüksek olduğunu söylediler pek önemsenmedim. (Ama belirtilerim çok fazla normal aralıkta olsa belki bu kadar belirti şiddetli olmazdı bilmiyorum) endokrine gittiğimde söylenilen tek şey kilo ver verdim de 170 boya 82,5 kilodan 63 kiloya düştüm ama ne dökülmem durdu ne hormonlarım düştü ne de kıllanmam azaldı şimdi tekrardan 70 kiloyum vermeye çalışıyorum. Ama psikolojik olarak o kadar yıpranıyorum ki motivasyonum çok düşük. Kendimi erkek gibi hissediyorum o kılları gördükçe. Reglim çok düzenlidir onunla ilgili bir sıkıntım yok. Peki bu hormonlar nasıl düşürülecek neden bir ilaç tedavisi yok ya da neden bana verilmiyor her geçen gün kötüye gittiğimi hissediyorum eski saçlarımı çok özlüyorum tüysüz olmak nasıldı bilmiyorum bile. Hadi tüylere de alıştım lazerle çözümü var peki saçlarım o boşluklar hiç dolmayacak bari olanları koruyayım istiyorum. Size sorum testosteron ve dhea-so4 hormonu yüksek olup düşürebilen var mı? Çok çaresiz hissediyorum kıvırcık nane çayını duydum onu mu denesem diyorum lütfen bununla ilgili sonuca ulaşabilen yazarsa çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…