Pcos ve yumurtlama günü

impossible0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
12
4
24
Selam kızlar. Pcos var. 9 temmuz adet başlangıcım. Doktora yumurtlama günümü bilmediğimi söyledim. Ultrasonda bir sorun görmediğini söyledi ve söylediği tarihlerde gün aşırı ilişki önerdi. Ultrasonda sorun görmemiş olması düzenli yumurtlama olduğunu mu gösteriyor? Ama düzenli adet olan biri değilim bazen olmadığı bile oluyor. Doktorun dediği tarihlere mi uymalıyım düzensiz adet olmama rağmen? Ovulasyon testi kullanıp daha da stres yapmak istemiyorum çünkü.

Bu ay doktorunun dediğini dene.
Ben de pkos hastasiyim,bizler her ay yumurtlamiyoruz veya 1 ay icinde 2 defa yumurtluyoruz ya da adetken yumurtlama oluyor sanki tavuguz hep bir yumurtlama evresindeyiz
Kafana takmadan doktorunun dedigini yap, negatif olursa öbür ay ovulasyona baslarsin canim
Rabbim duani kabul etsin pozitifler gör inşallah

Çok teşekkür ederim. Pcos hastaları için birçok şey duydum ama adetliyken yumurtlandığını ilk defa duydum. Bu sendrom daha bize neler gösterecek acaba Rabbim sana da gönlünün güzelliği gibi sevindirici güzel haberler göstersin inşallah

Ben de yeni yeni seyler öğreniyorum her öğrendiğime şaşırıyorum.
Bizim en önemli sorunumuz ya cok zayif olmak ya kg sorunu ve stres..
Cogunluk yesil bitkiler tavuk et ağırlıklı ve seker orani en düşük seyleri tuket canim doktor deneme yapin demis ya bide bunu dene yemekler icin
Bir deee havuc incir avakado gibi seyler ye
İnşallah sonucu guzel sonuclanan seni yormayan bir haber alirsin

Ay Allah razı olsun Rabbim hepimize hayırlısıyla nasip etsin hakkını helal et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…