Pcos var ve hamile kalamıyorum soğan kürü deniyorum destek olunnnn🥺

esmanurr33

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2022
39
10
19
7 ay önce ilk gebeliğiö kürtaj oldum 2 yıllık evliyim eşimle birlikte çocuk olmasını çok istiyoruz soğan kürünü deniyorum bugün ilk günüm lütfen yorumlarınızı bekliyorum güzel teselliler istiyorum

Rabbim inşallah sağlıklı bir şekilde nasip eder kucağınızı doldurur

Neden doktora gitmiyorsunuz 2 yıllık evlisiniz sonuçta, tedavi olurdunuz bende pcosum 1 yıllık evliyim doktora gidiyorum evde yaptığım kürler işe yaramadı özellikle soğan suyu kürü 2 ay boyunca yaptım 3 ay adet olmadım bence doktora gidip pcosunuzu tetikleyen şeyi öğrenin

Bugün gittim az önce geldim hastaneden doktorlar rahim filmi çekmemi istiyor üniversite araştırma hastanesine gittim soğan suyu içtikten sonra ilk defa muayene oldum doktor polikistik olmadığını söyledi yumurtalarım tertemiz kan aldılar eşimden tahlil istediler benden de rahim filmi istediler bilmiyorum bu süreç çok uzayacak gibi sıkıldım artık ağlamak istiyorum her hastaneye gittiğimde elim boş dönüyorum o hastane kapısından

Çok gittim gitmediğim doktor kalmadı hatta özel hastanelere bile gittim çatlatma iğnesi 3 kere yaptım bir sürü ilaç kullandım ilk defa hamile kalmıştım o da düşük ile sonuçlandı o gün bu gündür hamile kalamıyorum

Benim de ilk gebeliğim dusukle sonuçlandı. Pcos yumurta tembelligi adet düzensizliği kilo insülin direnci var bende ikinci gebeligime tam 1.5 sene sonra kavuştum 6 çatlatma üç normal deneme ile sonumd tuttu çok şükür bir oğlum oldu şimdi arada. 3.5 sene geçti o süre için de hiç hamile kalamadim şimdi tekrar catlatmaya başladım ikinci deneme 10. Gün bakalım cunartesi öğreneceğim pes etmeyin asla

Kuzum özellikle şekere ve kiloya dilkat et. Bu ikisi düzgün olunca inan pcos da olsan gebe kalıyorsun. Bende de var pcos ve senelerce senin çocuğun normal yollarla olmaz tüp bebek dene dediler bana. Ama ben hep doğum kontrol hapı kullanıyordum. Ve hapı bıraktığım ay kaldım. Çok şükür Rabbim aratmadı. Şimdi 7 aylık hamileyim… stresli bir gebelik dönemi geçirdiğim için kasılmalarım çok erken doğum tehlikem var ama inşallah vakitlice gelir bebeğim. Demem o ki hiç kimseyi takma. Hiç kendini de bu kadar yorma. Olacağı varsa oluyor. Kimisinde olmaması için sebebi bile yokken olmuyor. Kimisine de asla olmaz diyorlar sapasağlam çocukları oluyor. Allah tan başka kimse bilemez. Veren de o alan da. Sen içini ferah tut. Rabbim en yakın zamanda hamileliği nasip etsin. İnşallah olsun da sağ salim al kucağına yavrucağını

Rabbim sana hayırlı bir evlat versin amin kardeşim vallahi ben de denemediği yol kalmadı şimdi ise 1 sene oldu tam tamına düşük yaptıktan sonrada kalamadım ne yapacağımı bilmiyorum bugün adet gecikmemin 16. Gün sol kasığım çok ağrı oluyor adetimin gecikmesinin 5. Gününde pembe lekelenmem oldu iki gün boyunca sonra birdaha hiç olmadı test yaptım negatif çıktı idrar testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…