Pcos olupta ovülasyon testiyle gebe kalan var mı?

Zlyha97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2022
5
2
26
Merhaba, ben 12 yaşımdan beri pcosum yüzünden ilaçsız adet olamıyorum maalesef.
Pcos ile hamile kalanlar kendiliğinden mi hamile kaldınız veya nasıl tedavi gördünüz? Ve ovülasyon testim bu şekilde çıkıyor, sizde nasıl oldu? Testi kullanıp hamile kalan oldu mu?
F95FD1AC-6C98-4E46-AF8C-C2417FF86AC2.jpeg

Merhaba, ben 12 yaşımdan beri pcosum yüzünden ilaçsız adet olamıyorum maalesef.
Pcos ile hamile kalanlar kendiliğinden mi hamile kaldınız veya nasıl tedavi gördünüz? Ve ovülasyon testim bu şekilde çıkıyor, sizde nasıl oldu? Testi kullanıp hamile kalan oldu mu? Eki Görüntüle 3119989
Bende pkosum ve ilaçsız adet görmüyordum. Doktora gitmelisin öncelik olarak. Hormon testi yapmalısın. Ona göre tedaviye devam edip ovulasyon testi kullanmanı öneririm

merhaba.. her pcos farklı oluyor. benim mesela kendiliğimden adet olmuyorum ve doğal yolla gebelik şansım yok gibi bişey. kimi pcoslu düzenli adet olurken kimide benimki gibi asla olmuyo. sizin durumunuza göre değişir. ben defalarca ovulasyon testi denedim hiçbiri işe yaramadı bazen yumurtlama ve sahte çatlama gördüm bazende 10gün boyunca pozitif gördüm. dengesiz oldugu için bende işe yaramıyor. ama bu forumda dahil birçok pcoslu ovulasyon testiyle gebe kaldı.. dedigim gibi pcosun seviyesine bağlı bence... bikaç ay dr kontrolunde denenebilir umarım durumunuz benim ki gibi değildir

🫣bu ay hamile kalirsam Her ay ki gibi. Ne yaptiysam not almistim kafama cunku bende polip kist ustune pcos ustune rahim kalinlasmasi baslangici olabilir demisti..17 haziran 2021 Ameliyat oldum 2 senedir olmuyordu.. 23 Agustos 1 gun gec kaldigi icin test yaptim cift cizgi cikti daha sonra kan verdim Cok yeni bir hamilelik yasadigimi ogrendim 🫶🏻 suan tabi sonrasi nolur bilmem ama yaptiklarim..

Regl bittigi gunden itibaren 2 + 2 devam ettik ve 16.ci gun ve 21.ci gun degerlendirdim bide 1 bucuk aya yakindir Her sabah 1 kasik zeytinyağın’a limon sikiyordum 12 damla iciyordum 🫣 red Bull gazli icecek abur cubur nerdeyse hic yemedim arada kacirdim ve Cok ilik su ile dus aldim gunde 2 litreyi geckin su iciyordum..

Ve sozum vardi yazacagim cunku ben Cok yorum Okudum Cok sayfa da arastirdim..

X