Pcos muyum

gizemm3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2023
84
19
25
Merhaba arkadaşlar ben düzenli adet gören bir kadınım sadece haziran ayında 14 haziranda regl olduktan sonra 26 sında tekrar regl oldum. Kadın dogum doktoruna gittigimde ultrason baktı 2.5 cm folikül kistlerin var zararsız dedi. Hormon değerlerime bakmak istedi kan verdim. Prolaktin hormonum yüksek cıktı 35. Lh 14.5 fsh 7.42 ama referans değeri normal diyor. Bazı yerlerde okudum lh fsh den yüksekse pcos diyor. Tekrar randevu aldım ama içim içimi yiyor

Selam pcosta her zaman bu belirtiler olcak diye kaide yok. Hiçbi belirtisi olmayan hatta dğzenli adet olan kadınlar da bile pcos çıkabiliyo. Drun bahsettigi kistler de normal karşılanabilir çünkü sağlıklı kadınlarda da olabiliyo zamanla vucut atabiliyo. Direkt pcos diye üzülmeyin. Ara kanamada normal çünkü yedigimiz içtigimiz doğal degil her an stres yaşayabiliyoruz bunlar bedeni rahmi etkileyebiliyo. Gecici bi durumdur büyük ihtimalle

Selam pcosta her zaman bu belirtiler olcak diye kaide yok. Hiçbi belirtisi olmayan hatta dğzenli adet olan kadınlar da bile pcos çıkabiliyo. Drun bahsettigi kistler de normal karşılanabilir çünkü sağlıklı kadınlarda da olabiliyo zamanla vucut atabiliyo. Direkt pcos diye üzülmeyin. Ara kanamada normal çünkü yedigimiz içtigimiz doğal degil her an stres yaşayabiliyoruz bunlar bedeni rahmi etkileyebiliyo. Gecici bi durumdur büyük ihtimalle

Stresli dönemden geciyorum babam yataga bagımlı kaldı felç gecirdi. 1 bucuk seneye yakındır ona ben bakıyorum 24 yasındayım ağır gelen sorumluluklar, tabi stres de aşırı var strestendir umarım

Yğksek ihtimalle bu yüzden olabilir gayet doğal yani .. babanız için sağlık diliyorum🥺🙏🏻 umarım bu zor günleri tez zamanda atlatırsınız

X