Pcos lh fsh değerlerim

sevde355

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
3
1
26
Merhaba 5 yıl önce pcos tanısı konulmuştu bu süreçte kiloluydum kilo verdim adetim de 45 günde bir şekilde geliyordu. Şuan 23 yaşındayım. Özel bir kliniğe gittim testlerim yapıldı.Tahlil sonuçlarıma bakabilir misiniz adetin3.günü yapıldı. Hormon sonuçlarım çok mu fazla?
lh: 9.17
fsh: 5.05
tsh: 1.80
Total testesteron:0.401
E2-estradiol 23.41
İnsülin 12.43
Kan şekeri.92
Prolaktin: 26.02
Dhea-s 260

Benimkiler daha da kötü. Troidiniz iyi çıkmış pcos sebebiyle süt hormonunuz ve lh ınız biraz yüksek. Benim lh 13 tsh 3.750 size göre daha yüksek ama her şeyin en iyisini önce Allah sonra doktorlar bilir .

Benimkiler daha da kötü. Troidiniz iyi çıkmış pcos sebebiyle süt hormonunuz ve lh ınız biraz yüksek. Benim lh 13 tsh 3.750 size göre daha yüksek ama her şeyin en iyisini önce Allah sonra doktorlar bilir .
Süt hormonunu düşürmek için bitkisel bir ilaç verdi doktor bana birde insülin direncim yüksekmiş biraz 2.8 çıktı inşallah sizinde değerleriniz normale döner kilo vermeye çalışıyorum bu dönem 51 kiloyum ama yinede vermemi istedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…