Pcos iyi aksamlar acil bir bakar mısınız ?????

mervemerve1902

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
260
75
24
Iyi akşamlar hanımlar bugun hastaneue gittim vajinanal ultrasyon yapıldı pcos görünümlu cikti ve sag over de 17mm folikül var dendi bugun adetimin 16. Günü ne demek oluyor bu internetren baktigim da yumurta diyordu ama bilen varsa bir bilgilendirebilir mi adetten beri ovulasyon testi yapiyorum dun yaptigim da biraz daha kirmizilastmisti bugun yapamadim ve insülin direnci çıktı glifor ilacina başlandı kilo vermem gerekiyor bu durumda hamile kalan var mi?

Geçen yıl banada pcos teşhisi konuldu adet gecikmesi şikayeti ile gitmiştim.Sorun kilo ve paket gıdalarmış doktorum öyle söylemişti 5 kilo verdikten sonra 1 ay içinde adetim normale döndü.Şuan çocuk düşünüyoruz ve geçen ay doktora gittiğimde bir sıkıntının olmadığını normal yolla deneyebilirsiniz dedi.Hayırlısıysa beklemedeyiz.

Geçen yıl banada pcos teşhisi konuldu adet gecikmesi şikayeti ile gitmiştim.Sorun kilo ve paket gıdalarmış doktorum öyle söylemişti 5 kilo verdikten sonra 1 ay içinde adetim normale döndü.Şuan çocuk düşünüyoruz ve geçen ay doktora gittiğimde bir sıkıntının olmadığını normal yolla deneyebilirsiniz dedi.Hayırlısıysa beklemedeyiz.
Canım benim adet sıkıntım yok gunu gunune oluyorum bu ay yumurtlama da oldu kilo ve insülin benimde zaten en onemli nedenleri de bu Allahım ınsallah isteyen herkese nasip eder❤️

X