Pcos ile doğal yolla gebelik ve düşük bundan sonra ne yapmalıyım

yagmurpapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
1.650
473
35
Pcos ve diyabet hastasıyım düşük yapıyorum şuan doğal yolla hamile kaldım ilk gebeliğim sağlıksiz gebelikle sonuçlandi etkenleri pcos ve diyabet mis öyle dedi Dr bundan sonra ne yapmam lazım tedavi mi olsam nasıl ilerliyecegim Dr tedaviye gerek yok diyetle kalacaksın diyet uygulucam dedi ama başka sorun olur mu tekrar aynısını yaşamak istemiyorum

Bende de aynı rahatsızlıklar var bir yıla yaklaşıyor denemem önümüzdeki ay doktor kontrolünde tedaviye başlayacağız klomen'e başlıycak büyük ihtimal ilk adım olarak yine olmazsa çatlatma iğnesi verebilir. Doktorun planlar zaten süreci eğer içine sinmediyse Doktor'un dedikleri değiştir derim. Çok geçmiş olsun daha iyi yönlendirenler çıkar mutlaka zor ama olumlu yönden bakmaya çalış bir kere olması olabildiği anlamına gelir.

3 aylık evliyim ilk denememde kaldım ovulasyon testi kullandım ama 8 haftalık olmam lazimken 5 haftalık kese çıktı kalp atisida yoktu zaten kanamamda vardi iyi bir şey dedi Dr sağlıksız da olsa hamile kalıyorsun hemde 3 aylık evli iken dedi diyetle kalacaksın sana diyet vereceğim dedi mersinde medikal parkta Dr Mehmet yildizbakan baya olumlu yorumlar var bakalım 1 regl geçir gel dedi işte benim hevesimi de aldılar sanki pek yapmayı düşünmüyorum belki şuan ki psikolojik durumda. Kaynakli bilemiyorum

Aa yagmuur çok üzüldüm çok gecmıs olsun canımıyı gıdıyordunaslında hersey ne olmus bırden bıre,kalp atısını duymamısmıydın sen kuzum

Yavrum hiç canını sıkma ilk aydan hamile kalabilmek nasıl büyük bir nimet biliyor musun, doktoru dinle derim ben de çok şey denedim diyetler, takviyeler, ilaçlar olmadı tedaviye başlıycam zaten 1 yıla kadar olmaması normal görülüyor. İnşallah en kısa zamanda tekrar güzel haberi alacaksın inanıyorum. İlk denemede sağlıksız olursa rahim de yenileniyor diye duymuştum. Moralini yüksek tut. ❤

Aa yagmuur çok üzüldüm çok gecmıs olsun canımıyı gıdıyordunaslında hersey ne olmus bırden bıre,kalp atısını duymamısmıydın sen kuzum
Yok ya 12 temmuzda gittim bana 20 gün sonra kalp atışına gel dedi pazar lekelenmem başladı kahverengi acile gittim kalp atışı daha duyulmaz dedi 8mm kese dedi geç döllenme olmuş dedi acil pazartesi kendi Dr gittim anlattım bana geç döllenme olduğunu söyledim dedi bende hayır solemediniz dedim kalp Atışına çağırdıniz dedim ben ilk ümit veririm hastalarıma size çok. Vermişim demek sertmi konuşayım dedi evet dedim direk bu bebek düşecek yüzde yüz kürtaj dedi kanaman cogalirsa gel kürtaj düşük onceleyicj yazdı bir sana verim dedi 1 hafta sonra gene kürtaj duruma göre dedi kalktı ayağa siz beni suçluyorsunuz yapacak birşey yok dedi suratıma kapıyı kapattı kaldım ole salida buraya annemlere geldim orada ki Dr gözüktüm 5 haftalık kese dedi bebek var ama.kalp atışı yok 22 temmuzda duymamis lazımdı sağlıksiz gebelik dedi vucud atar dedi kürtaja gerke yok karşıyım zaten dedi kanamamda var dedi işte dünden beri ağrım var regl gibi bir tık fazla öle pıhtıli geliyor bakalim

Saol canım öyle verende alan da Allah diyorum vardır bir bildiği böylesi hayırlısı imiş diyoruz yapacak bir şey yok ama bir sonraki gebelikte acabalar Korkutmuyor desem yalan olur

İnşallah sende sağlıkla kucağına alırsın bebisleri isterim isteyen herkese nasip olsun kucağı boş kalmasın

Canım cok uzuldum cok gecmıs olsunÜzülmemeye çalış,ilk düşüklere saglıksız bebek ondan düşüyor dıyorlar,doktor vucut atıyorsa bılınkı sızın ıcın daha hayırlı saglıksız bebek cunku dıyor,hıc korkma bu hepımızın basına gelıyor,bıkere olması tekrarlayacagı anlamına gelmez.ama sen ıyı bır doktora görün ınsulın vardı sankı yanlıs hatırlamıyorsam onları düşür,saglıkla bır ıkı aya yenıden oluro doktoroda gıtmezsın bıdaha

Mersin'e geleceğim burada çok iyi bir Dr var hatta tiktokta da sayfası var Mehmet yıldızbakan ona gitim zaten salı dedi 1 regli gör ondan sonra bana gel diyetle hamile kalacaksın tektwr dedi

Demin düştü canım biraz sancım.var dün akşam çok kötü ağrılarım vardı ama ağrım azken düştü şimdi böyle sancı yanma agrimsi bir şey var bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…