Pcos ile doğal gebe kalanlar

tugcesanlI6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2024
48
18
28
Merhabalar. Yaklaşık 6 ay önce regl gecikmesi sebebiyle doktora gittim. Doktor vajinal ultrasyon ile bakarak pcos dedi. herhangi bir tahlil yapmadı. Zayıflayıp gel tekrar bakalım dedi. Şuan diyet sürecindeyim. Pcos ile doğal yolla hamile kalanlar varmı?

NELER YAPTINIZ PEKİ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ
hamile kaldığım ay akdeniz diyeti ve pilates yaptım (kilom normal) bir de haftada bir balık yedim.
tavuk ve süt ürünleri hiç tüketmedim. sadece yumurta yedim günde 2 tane onları da organik aldım hep. bol sebze odaklı beslendim. bir de doktorumun verdiği takviyeleri kullandım.

Ben de de pcos var suan hamıleyım

NASIL HAMİLE KALDINIZ PEKİ
Valla inanır mısınız ilk cocugum tüp bebek tedavısıyle oldu 2. Olsa da olur olmasa da olut mantıgıyla bakıyorduk relakstık korunmayı bıraktıktan bırkac ay sonra hıc ummadıgım bır anda hamıle kaldım yani demek ki önemlı olan hıc stres olmamak bu konuyu kafadan silip atmakmış dusununce olmuyor

evet stres çok büyük etken peki ovulasyon takibi falan yaptınız mı

evet stres çok büyük etken peki ovulasyon takibi falan yaptınız mı
Yok yok hayır basta soyledıgım gıbı ben zaten 2. Cocugu dusunmuyor gıbı bır seydım oyuzden önemsemedım hıc bırseyı ne yeme ıcmeyı nede baska bır seyı ovulasyonu gebelık ısteyenler yapıyor zaten ben korunmayı yenı bırakmıştım hemen oldu sasırdım dogrusu

inşalla öyle kolay gebe kalmak bana da nasip olur ):

Ben de kaldım biraz geç oluyo ama oluyo yani hamileliğe engel değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…