Pcos için ilaç önerisi olan varmı

karakan2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
28
6
24
Kızlar merhaba pcosum ve kullandığınız takviye ilaç varmı fayda gördüklerinizi yazarmısınız

Kızlar merhaba pcosum ve kullandığınız takviye ilaç varmı fayda gördüklerinizi yazarmısınız
Şuan inofolic combo HP kullanıyorum (mavi renginde )pcosa iyimiş. takviye edici gıda .2 kutu bitirdim . 2 kutu dediğime bakmayın sabah akşam alıyorum ve içinde 20 tane var ve fiyatı pahalı bence .
Bu ay kullandım diğer aylar kullanmak istemiyorum açıkçası .normalde ovülasyonda piki reglim bitikten 10 gün sonra görürdüm ama bu takviyeyi kullandıktan sonra göremedim . Diğer reglime 5 gün kaldı . Faydası olmadı bana diye düşünüyorum bilmiyorum. Ayrıca yanında günde 1 kere glifor alıyorum .

Yani ek ilaca gerek yok mu sence

w

anladım çok teşekkür ederim
Ne zamandır bebek istiyorsun
2 yıldır korunmuyoruz . Mart ayından beri istiyoruz 1 kere klomen ve çatlatma iğnesi oldum Nisan ayında olumsuz oldu . O aydan beri ovülasyon deniyorum . Pcos olduğum için kilom da var 95 kg dan şuna 84 e düştüm daha da vermeye devam ediyorum. Ayrıca spor da yapıyorum . Bu ay böyle geçti reglime 3 gün kaldı . Pazartesi Salı kahverengi leke geldi ama burda yumurtlama kanaması da diyorlar aklım karıştı . Ben yerleşme sandım İlk defa regli öncesi böyle leke gördüm doktorum bu ilaçları vermişti işte ama inofolici bıraktım diğerini günde 1 tane almaya devam ediyorum . Doktorum 10 kg daha versen işimiz daha kolay dedi bakalım 2 ay içinde vermeye devam edeceğim verebileceğim kadar . İlk oğluma 85 le başlamıştım 79 a düşmüştüm ve hamile kaldığımı öğrendim

D vitaminine baktır öncelikle kesinlikle tavsiye ederim ondan sonra da gluteni kes ağzına sürme o kadar keskin bir konu. Yürüyüş yapmalısın ve inositol takviyesi al . Bunlarla hormonlarım birkaç ay içinde normalleşti ama görünüm var işte ben de kilo verme sürecine girdim henüz anca 3 kg verebildim ama bir yandan da ilaç tedavisi görüyorum

Kilo çok etki ediyor sa ben 67 kiloyum hormonlarımın hepsi çok normal değerde 1 yıllık evliyim 2 çatlatma oldu 1 kere de letu ilacı kullanıldı yumurtam büyümedi bende ne yapacağım bilmiyorum

D ve b12 iğneleri kullanıyorum çok hareketsiz bir hayatım var evdeyim sürekli ama kilom çok yok 67 kiloyum boyum da 165

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…