Pcos hayıt tohumu kullananlar

ukteeem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
305
53
22
Pcosum hayıt tohumu faydalı için diyorlar pcos olupta hayıt tohumu kullanan ve hamile kalan var Mı bu konuda bilgilerinizi paylaşırmısınız ?

Pcosum hayıt tohumu faydalı için diyorlar pcos olupta hayıt tohumu kullanan ve hamile kalan var Mı bu konuda bilgilerinizi paylaşırmısınız ?
Merhaba pcosum var 6 aydir deniyorduk gebelik icin ama gebe kalamamistim fakat hayit tohumunu duydum 15 gun kullandim suan 1 aylik hamileymisim bende cok saskinim denemenizi tavsiye ederim kullandigim ay hamile kaldim cunku

Merhaba pcosum var 6 aydir deniyorduk gebelik icin ama gebe kalamamistim fakat hayit tohumunu duydum 15 gun kullandim suan 1 aylik hamileymisim bende cok saskinim denemenizi tavsiye ederim kullandigim ay hamile kaldim cunku
Nasıl kullanılacak peki o hiç duymadım daha önce bilgilendirebilir misiniz rica etsem bu arada hayırlı olsun

Bugün regl 1.gunu canım bende aldım ne zaman nasıl kullanmam lazım bana da bilgi verir misin acaba bende de çikolata kisti var ama.gebe kalamiyorum 1 kez kimyasal gebelik geçirdim

Anlatırmısınız nasıl içtiniz nasıl oldu biraz anlatırsanız çok mutlu olurum

Merhabalar, pkos sorunu bende de var. Bundan iki ay önce hayıt ekstratı kullanım ve o ay hamile kaldım. Ama hayıt kullandığım için mi yoksa vakti geldiği için mi bilemiyorum. Maalesef başarılı bir gebelik olmadı rıbbi düşük yaşadım. Üç ay korunmadan sonra tekrar gebelik için deneyeceğiz. Bu süreçte yine hayıt ekstratı kullanacağım.

Macun şeklinde olanlardan mı acaba yoksa ekstrat farklı mı oluyor ?

Macun şeklinde olanlardan mı acaba yoksa ekstrat farklı mı oluyor ?
Macun olarak nasıl kullanılıyor hiç bilmiyorum ama benim kullandığım Balen markasının Hayıt tohumu ekstratı fotoğrafını ekledim. Sabah akşam aç karnına içtim. Kapsül şeklinde

Nasıl kullanılacak peki o hiç duymadım daha önce bilgilendirebilir misiniz rica etsem bu arada hayırlı olsun
Ben ramazan ayında kullandigim icin gunde bir tane iftar sonrasi ictim ama gunde 2 tane iciliyormus once cezvede su kaynattim sonra icine 1 yemek kasigi attim 5 dk 7 dk arasi iyice kaynadi süzdüm araliksiz 15 gun ictim:)
Cok tesekkur ederim Allah sizede nasip etsin insalalh:)

Ben ramazan ayında kullandigim icin gunde bir tane iftar sonrasi ictim ama gunde 2 tane iciliyormus once cezvede su kaynattim sonra icine 1 yemek kasigi attim 5 dk 7 dk arasi iyice kaynadi süzdüm araliksiz 15 gun ictim:)

Anlatırmısınız nasıl içtiniz nasıl oldu biraz anlatırsanız çok mutlu olurum

Bana da pcos yok ama meyillisin demişti doktorlar. Adetlerim çok sancılı geçer. Acaba bu hayıt tohumu sancıyı daha da artırır mı? Tecrübe eden oldu mu ?

Bana da pcos yok ama meyillisin demişti doktorlar. Adetlerim çok sancılı geçer. Acaba bu hayıt tohumu sancıyı daha da artırır mı? Tecrübe eden oldu mu ?
Aslında hayıt tohumu ödet öncesi sendromları hafifletmek için de öneriliyor bence deneyebilirsiniz

Merhabalar ben de geçen ay içtim düzensiz olduğum için bilmiyordum 4 gün sonra adet oldum. Adetliyken de günde 1 defa içtim simdi adetim biteli 3 gün oldu aşırı göğüs hassasiyetim var canim yanıyor. Hayit böyle bi etki yaptı mi

Pcos sebebiyle 1 yıl doğum kontrol hapı kullandım. Doktorum hapı birakabilirsin dedi. Bıraktıktan 3 ay sonra hoop sivilceler, kilolar, regl duzensizligi tekrar başladı. Doktorun tavsiyesi ile tekrar hapa başladım. Fakat 3 ay daha kullanıp kendi isteğimle tekrar bıraktım ve hayıt tohumu kullandım. Hapı bırakalı 3 ay oldu. Şu an eski belirtilerimin hiçbiri yok. Umarım tekrar hortlayip geri gelmez :) soğan kürünü duymuştum ama midem rahatsız benim yapamam onu. Hayıt tohumundan devam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…