Pcos Gebe Kalamıyorum. Öncelik ne yapmalıyım?

BEly34

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
107
83
23
Merhaba arkadaşlar öncelikle ben 1 senelik evliyim. Evlenmeden önce adetim 2 gün gecikirdi en fazla ama evlendikten sonra biraz kilo aldım. Mesela ayın 2’ si adet görüyorsam diğer ayın ikisinde adet görüyordum ama bu ay mesela 15 gün gecikti. Evlendikten sonra işte pek düzenli olmadı. Doktora gittim kaç kez ancak devlet hastanesi yumurtlamaya bakmıyor. Aslan pençesi, soğan suyu vb işe yaramadı. Ovülasyon kullanıyorum tam pik olmuyor. Bunun nedeni nedir? Yumurtam mı büyümüyor? Özele randevu alıp adetin 2. günü gittiğimde olumlu sonuç alırmıyım yumurtlama takibinde lütfen destek istiyorum. Her ay olumsuz sonuç alınca üzülüyorum. Çocuk istiyorum. Ben ve eşim çok istiyoruz bu bizim imtihanımız olsun istemiyorum.

Merhaba geçmiş olsun aynı sorun bende de var bende pcos hastasıyım senin Amh değerine bakıldı mı? Ovülasyon testinde bende de pik olmuyor ama doktora gittiğimde Klomen ile yumurtamı büyütebilmiştik çatlatma iğrenisi vurulacakken yumurtanın kistleştiğini vurulmamam gerektiğini söylemişti doktorum yüzden vurulamadım belki senin de yumurtan çatlamıyordur doktorun söylediği çok fazla küçük yumurta olduğu için çatlayacak kadar büyüyemediği idi. Aşılama ile zor anca tüp bebekle olur dedi bende yakın zamanda 2. Bir doktordan fikir alacağım inşallah. inşallah hayırlı isteğimizi sana da hepimize de Allahım nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…