Pcos,çatlatma iğnesi,duphaston

suzi_can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
21
6
26
Merhaba hanımlar 6 yıllık evliyim 4 yaşında bir oğlum var. Tekrar gebe kalmak istiyorum ve bir yıldır korunmuyorum ama gebe kalamadim doktora gittim ve polikistik over sendromu olduğumu ogrendim tedavinin ikinci ayi bitti ikinci defadır çatlatma iğnesi yapıyorum sormak istediğim soru pcos iki ayda tedaviye yanıt verirmi gebe kalabilir miyim ignelerle.

Bende de pcos var ama Şuanlık iğne boyutuna geçmedim. Konu hakkında bilgim yok ama aylarca bekleyen de var hemen hamile kalan da,ilk çocuğunuz tedaviyle mi oldu

Hayır evliliğimin 5. ayında gebe kaldim
Kilo varsa biraz vermek gerekiyor. 5-6 kilonun bile faydası varmış. Ben de inofolic combiye başladım pcoslar için yumurta geliştiriciymiş bakalım işe yarayacak mı iğne olayı hakkında bi bilgim yok. Hormonlarınız nasıl vermiş miydiniz test

Evet verdim ve normal çıktı değerlerim çokta yüksek değildi yani ama dediğiniz gibi kilonun çok önemi var ve benimde 5 6 kilo fazlam ver ne yapsam veremiyorum bı turlusizde en yakın zamanda tedaviden olumlu sonuç alırsınız insallahh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…