Pcos ağrıları

nurrrx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2022
231
101
24
Hanımlar merhaba, pcos dan dolayı çok aşırı sancılı adetler görüyorum. Bu normalmı? 2 kez ağrıdan baygınlık geçirdim ve bu durum beni endişelendiriyor. Ağrıyı hafifletmek için ne önerirsiniz? Kadın doğuma randevu aldım ama ağrılar dayanılmaz şekilde, ilaç da kullanamıyorum adetimi kestiği için.

Geçmiş olsun, bende de pco var ancak hiç böyle ağrılarım olmadı. Herkes aynı değil tabi çok aşırı ağrılı geçiren insanlarda var. Belki bir sıcak su torbası filan koysanız karnınıza iyi gelebilir ağrıyı hafifletmek için veya bitkisel çaylar. Doktordan randevu almanız iyi olmuş en doğru bilgiyi kendisi vericektir.

Teşekkürler, vallah sıcak su torbası direk karına koymak tehlikeliymiş oyüzden ayaklarımın altına koyuyorum sürekli ama direk etki etmiyor

Teşekkürler, vallah sıcak su torbası direk karına koymak tehlikeliymiş oyüzden ayaklarımın altına koyuyorum sürekli ama direk etki etmiyor
Evet sanırım apandisit riskinden dolayı öyle ama direk karına değilde yorgan üzerinden veya çamaşır üzerinden olabilir.. ayaklarda işe yarıyor sa öyle devam edin umarım geçer..

doktora danışarak magnezyum ve omega 3 takviyesi kullanabilirsin. ben magnezyum kullanmaya başladığımdan beri hiçbir adetimde ağrı kesici kullanmadım normalde duramazdım

doktora danışarak magnezyum ve omega 3 takviyesi kullanabilirsin. ben magnezyum kullanmaya başladığımdan beri hiçbir adetimde ağrı kesici kullanmadım normalde duramazdım
Aa bunu sorabilirim doktora gittim ama adetin 2/3cü günü gelmem gerektiğini söyledi, bidaha gittiğimde söylicem teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…