Pcos adet görme

ezgiya

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2023
43
9
23
Kızlar merhaba bu ay pcos olduğumu öğrendim ama düzenli adet görüyorum rahim filmi çekecekler fakat düzenli adet görüpte tüpler kapalı olabiliyor mu

Kızlar merhaba bu ay pcos olduğumu öğrendim ama düzenli adet görüyorum rahim filmi çekecekler fakat düzenli adet görüpte tüpler kapalı olabiliyor mu
Evet olabilir herkesde farkli seyrediyo bu polikistik p*sligi bende hayatimda hic adet olmadim ilacsiz.

Hayır sorduğum pcos var bir de tüpler kapalı mı diye bakacaklar acaba düzenli adet gören birinin de tüpleri hiç kapalı mı diye sordum
Olabilir diyorum ya duzenli adet goren birinin tupleri kapali olabilir

Evet olabilir. Gebelik isteğiniz mi var pcosum diye gidip rahim filmi istendiğini ilk defa duyuyorum

Evet olabilir herkesde farkli seyrediyo bu polikistik p*sligi bende hayatimda hic adet olmadim ilacsiz.
Hangi ilaci kullaniyosunuz adet olmak icin benimde adetim cok duzenliydi gecen ay polikistikover oldugumu ogrendim gecikmem 30 gunu gecti doktor tarlusal verdi ama kutu biteli 1 haftayi gecti hala adet olmadim

Hangi ilaci kullaniyosunuz adet olmak icin benimde adetim cok duzenliydi gecen ay polikistikover oldugumu ogrendim gecikmem 30 gunu gecti doktor tarlusal verdi ama kutu biteli 1 haftayi gecti hala adet olmadim
Tarlusalla oluyodum tarlusal bitince 10 gun icinde adet olunur bekleyin 3 4 gun daha sokulursunuz

Tarlusalla oluyodum tarlusal bitince 10 gun icinde adet olunur bekleyin 3 4 gun daha sokulursunuz
Bir de ilaca basladiginizda adet belirtileriniz basliyor muydu benim yaklasik 20 gundur goguslerim cok sisti ve ucunda agri var hafif kasik agrilarim oluyo ben ilaci kullanirken hamile mi kaldim diye dusunmeye basladim acikcasi adetimde gelmeyince tabi bu belirtiler adet belirtiside olabilir

Bir de ilaca basladiginizda adet belirtileriniz basliyor muydu benim yaklasik 20 gundur goguslerim cok sisti ve ucunda agri var hafif kasik agrilarim oluyo ben ilaci kullanirken hamile mi kaldim diye dusunmeye basladim acikcasi adetimde gelmeyince tabi bu belirtiler adet belirtiside olabilir
Yoo gogus agrim falan olmazdi aniden sokulurdu adetim ben dicekdim gebelik testi yapsanizmi diye

Tüplerle adet görmenin bir alakası yok, düzenli adet görüyor olabilirsiniz tüpleriniz kapalıyken

Yasiyodum ama adetten 3 gun once baslardi adet baslayinca biterdi boyle siddetli degildi sadece dokununca acirdi suan ama 20 gun falan oldu gecmedi ve cok sisti gogsum ustune yatinca falan rahatsiz ediyo
1 2 gun daha bekleyin isterseniz. Ben normalde hic kendim adet olmazdim hep tarlusalla sökülürdüm o yüzden ben pek adet belirtileri yasamazdim

Merhaba bende ilaçsız zor oluyordum kızlar lütfen İnositol kullanın kilo varsa verin bunlarla düzenli adet olmak mümkün!!
Bende duzenliydi onlar zaten ileri derece pko vardi bende bazi tedavilerimde ilac bile söktürmedigi icin tedavileri yarim birakiyordu doktorlar 😀 yani hersey olabilir bazi seylerin bazi seylerle alakasi yoktur !!!!!

X