pazartesi oglum geliyo

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
7
43
arkadaşlar pazartesi oglum geliyo ve ben korkudan ölüyorum iştahım hiçbirşeyim kalmadı sanki beni boguyolar

ayy oyle düşünmeee ne güzel işte pazartesi günü alıcaksın inşallah oğlunu kucagınaa .))) hiiç endişelenme canım hersey gayet guzel olucak bencee

inşallah canım ya tuhaf bi korku başladı bende oglumu görmeye cesaretim yok

Bu tür korkular heyecanlar yaşaman çok doğal.Milyonlarca kadın bu duyguyu yaşadı ve yaşamaya devam edecek ancak bana sanki sadece benim başıma gelen çok mucizevi bir olaymış gibi geliyor.Duygularım an an saat saat değişiyor.Kimi an mutluluktan uçarken kimi an ufacık bir şeyde hüzünlene biliyorum.Bebeğimin doğum günü yaklaştıkça bu duygularımda artıyor.Schirin bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim.İyi ve güzel haberlerini bekliyorum....

evet normal bu korkular ama dogum baslica zaman sakin ol bebegini gorcen dakikalari dusun ay ne guzel darisi basimiza insallah
allah yardimciniz olsun dua etmeyi unutma bizler icin de

canım niye korkuyorsun 9 ay boyunca bu anı bekledin sezeryanmı olacaksın benimkinin gelmeye niyeti yok gibi hiç bi belirtim yok bende hayırlısıyla biran önce bebeğime kavuşmak istiyorum

sezeryan olcam ama ondanda korkuyorum bide her kafadan ayrı ses cıkıyo iyice bunaldım ya üff Allahım bi atlatsam

Bu tür korkular yaşamak doğal diyolar artık sonundasın hep kıpırtılarını tekmelerini hissettiğin oğluşunun yüzünü göreceksin,kokusunu duyacaksın bunları düşün....Allah yardımcın olsun darısı başımıza tüm hamişlere dua etmeyi unutma :)

ayyy gozun aydın saaatler kaldı mınıcık yavruna kavusmana ck sevındım senın adınabızlerede dua et bende hayırlısıyla dıger hafta pazartesı dogum yapcam :))

ayyy gozun aydın saaatler kaldı mınıcık yavruna kavusmana ck sevındım senın adınabızlerede dua et bende hayırlısıyla dıger hafta pazartesı dogum yapcam :))

cok korkuyom canım ya inşallah sendede böyle olmaz ruh gibi dolaşıyorum desem yeri var :)

yok yok merak etme ıocını ferah tut keske benım yarın olsa amelıyatım nerdee koskoca 1 hafta var daha dualarım senınle sende bol bol< kendıne dua et sana ALLAHTAN baska kımse yardımcı olmasz tatlım kıb bebısını kucagına alcagın dakıkayı dusun bızlerede dua et bızımde dualarımız senınle

Allah kolaylık versin canım bi uyuyup uyanırsın ki bebeğin kollarında tüm bu sıkıntılar da kaybolup gider işte ne güzel ,sadece bir gece daha sabredeceksin..Bi de normal düşünüyordun sen sanki,ya da ben yanlış hatırlıyorum,her hangi bir sorun mu var sezaryen oluyo4rsun? ya da kendi isteğin mi?a.s.

ayyyy sımdı doguma gıtmıstır heralde ne guzekl bugun bebısnıe kavusuyooooo :)))

bebeğini kollarına almışsındır şimdi allah analı babalı büyütsün darısı başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…