Makyaj Ürünleri pazardan makyaj malzemesi alıyor musunuz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

minnos2000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2013
21
1
34
merhaba;
geçen gün pazardan ünlü bir markanın makyaj malzemesini aldım tezgahın önü bayağı bir kalabalıktı biraz ona güvendimde aldım ama pek emin olamıyorum.satıcı aynısı bu kaçak diyor bende bu kadar ucuz olamaz diyorum.iki arada bir derede kaldımmmm....

olabiliyor böyle şeyler mesela zaranın malları pazarda satılıyor lcw da satılıyor geçmiş zamanın malını yada fazla olanı ya da ne bilim başka sebeplerden pazarcılar alıp satıyor bunları. belki adamın dediği doğrudur çok şüpheye düşüyorsan alma bu kıyafete benzemiyor yüzüne sürüyorsun dokunabilir cildine iyi gelmeyebilir reklama girecek belki ama ben loreal yada max factor kullanıyorum senin de kullanmanı tavsiye ederim bir tane olsun iyisi olsun dimi? :KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

Pazardan hiç makyaj malzemesi almadım. Ben de görüyorum ama gerçek olduğunu sanmıyorum...

ben bir kere aldım oda zamanım yoktu pazara girmişken alıyım dedim,lorealin fondötenini aldım o kadar kötüydüki
hiç kullanmadan çöpe attım,ben genelde goldenrose'un stick fondötenini kullanıyorum gayet kapatıcı oluyor...

meraba max factörün hangi rimeli ni önerirsin sence hangisi iyi sen hangisini kullanıyon

merhaba;
geçen gün pazardan ünlü bir markanın makyaj malzemesini aldım tezgahın önü bayağı bir kalabalıktı biraz ona güvendimde aldım ama pek emin olamıyorum.satıcı aynısı bu kaçak diyor bende bu kadar ucuz olamaz diyorum.iki arada bir derede kaldımmmm....

canım alma ben asla tavsiye etmiyorum kesinlikle çakma olduğunu düşünüyorum çünkü artık cep telefonlarını bile birebir benzetiyorlar makyaj malzemelerini benzetmek çok daha basit olmalı alah korusun sağlık herşeyden önemli ne olur ne olmaz

ben alıyorum sadece eyeliner...yıkamak çok kolay...sürdügün o suyla yıkayıp kabukları çıkarıyosun ne sabunu ne temizleme bişe bana gerek kalmadı :KK52:

sıhırlı ruj ve eyelıner aldım.gayet memnunumda. ama bıkereye mahsusdu o.cıldıme kotuluk edemem zıra

merhaba;

Kesinlkle almanızı tavsiye etmem çok komik rakamlar oluyor bu sadece pazarda değil tabi nette de var 1-2 liraya kaçak vs ürünler satanlar bukdr ucuza sizce mal olması mümkünmü hiç almadım almayıda düşünmem açıkçası.

asla almam çünkü çakma oluyo bu yüzden de sağlıksız oluyo :KK50::KK50::KK50:

Son düzenleme:
Hayır almam, hepsi çakma ürün..
Onlara vereceğiniz parayla flormar alın yada daha uygun fiyatlı türk markalarından alın bin kat daha iyi

Canım Bende sahte ürün olduğunu düşünerek alıp bi kontrol etmek istedim. Pazardan aldım ve check kozmetikten seri numarasını kontrol ettim daha 8 ay kullanılabilirliği vardı. İhraç fazlası olduklarını düşünüyorum. Aldığım üründe mac pudraydı. Ucuzundan bi alıp seri numarası ile kontrol edebilirsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ruj haricinde almiyorum telekinetik fondöten rimel vs normal markaların bazıları bile iyi değilken pazardaki nasıldır acaba :KK20: ama rujda sakınca gormuyorum :KK34: emellerine bi bakım dedim siyah boza nasıl uzadı öğrendim :KK37:

Fırcamı unuttuğum gün acil ihtiyacım olduğu için bobbi fırça almıştım seyyardan, ben bu kadar harika firca görmedim orijinali gibiydi birdaha göremedim o seyyarı keşke tüm fircalari alsaymisim ama makyaj malzemesi ciddi bir konu, yine de alıp surmeyin ki high end markalar bile alerji yapiyorken tavsiye etmem ama fircalari affetmeyin kızlar kaç kez yikadim yumuşacık hiç dokulmedi

X